Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagy növésű 2 évesnek tudnátok...

Nagy növésű 2 évesnek tudnátok ajánlani valamilyen hordozót?

Figyelt kérdés

Most 1,5 múlt, nyáron olyan túrázós helyre megyünk, jól jönne valamilyen csatos, amiben vihetnénk, ha elfáradt.


Csővázas háti hordozó nem jó, mert repülős út lesz, s az nem fér be a poggyászlimitünkbe.


Manduca mekkora magasságig jó?

Most 92-es ruhákat hord, a felsőteste nagyon hosszú, nyárra még nagyobb lesz..


2017. ápr. 15. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 15 kg-ig tudtam hurcizni, addig bírtam el a lányom. Nekem Ergobaby volt, az hivatalosan 20 kg-ig jó. A terpesze végig jó volt, pedig nekem is nagynövésű a lányom.
2017. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Az onbu- t használják sokan nagyobb kusgyereknél. Ha van facebookod, akkir a " Babahordozás , kérdések és válaszok" csoportban biztos tudnak tanácsot adni!
2017. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Encsi, Babbinka, TündérputtonyLillago amik nekünk bejöttek. Én a popsipántosakat azért is szeretem, mert nekem is hosszú combú gyerekeim vannak, a Manducát kb 8 hós korukra kinőtték, de a popsipánttal nagyon jól lehet a combjukhoz igazítani a terpesz szélességet. És a fentiek sokkal olcsóbbak is, mint a Manduca.
2017. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manduca jó lesz szerintem. Úgysem fog benne órákat tölteni. de a szavaidból úgy veszem ki, hogy nem szoktál hordozni (vagy?), szóval lehet előtte nem ártana rágyúrni, hogy te is bírjad meg a gyerkőc is. ha nem szokta meg, akkor nem biztos hogy szereti majd.
2017. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!