Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3in1 babakocsinál meddig...

3in1 babakocsinál meddig használtátok a mózes részt? A hordozót (autos babahordozó) használtátok vázra pattintva sétához?

Figyelt kérdés
Három hónaposom lassan végig éri a mózest, ami nem dönthető, de szeret nézelődni. Multkor autóval mentem vittem a vázat és arra raktam a hordozót, kb 2órát sétáltunk és nagyon jól érezte magát benne. Szokták több ideig is használni igy a hordozót? Sok helyen olvastam hogy nem jó a gerincének, de mivel nem újszülött szépen kitölti a hordozót, nem görnyed benne. A sportrészt (dönthető) is elő készitettem már, de azzal még megvárnám az igazi jó időt

2017. márc. 14. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
7 hónapos korig. Ő akkor nőtte ki. Autós hordozóban nem sétáltunk. 7-8 hónaposan majdnem vízszintig volt döntve a sportrész, habár 7 hónaposan kiült önállóan, stabilan csak 9 hónaposan kezdett ülni. (Furcsa módon addig nem is húzta fel magát ülésbe a babakocsiban csak 9 hónaposan, azóta teljesen ültetem)
2017. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Autos hordozo kb 7-8 honapos koraig.

Kulfoldon lakunk, itt mindenki azt hasznalja. Es SEMMI bajuk nincs a babaknak. Ez csak balkani hiedelem, hogy nem tesz jot.

2017. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

6 honapig mozes, utana a dontheto sportresz.

Utolso, a balkanon okosabbak az anyukak. A hordozok kagylo formajuak, a baba meg hajlekony, formalodo gerince folyton gorbulve van benne. Jozan paraszti esz, tokmindegy hol elsz, ha van eszed es szemed, ossze tudod rakni a dolgot.

2017. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Ja a nagy kulfoldi gyerek-es babagondozas nem mervado, 12 hetes korig le se szarnak, ha barnazol, verzel terhesen kit erdekel, Angliaba szult baratnomet jb felkoncolta valami hentes az angol korhazban, 5 honapja volt azota sem tud rendesen ulni. A babakat par hetesen/honaposan (orszagfuggo) bebass.zak egy nursey-be hogy a kitelpult anyuka tudjon visszamenni mosogatni/pultozni (altalaban nem agysebesznek mennek ki Magyarorszagrol hanem aljamelozni).

Szoptatas kint uri luxus, mehet a muanyag feher por a haromhetesnak is, ja es mint most megtudtuk, a kis gerincuket is eldeformaljak.....

2017. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

A mózest most, egy hete cseréltük le, a hordozóra, mivel nagyon szeret nézelődni és már nagyon jó idők vannak. A mi hordozónk kb.13 kg-ig jó, tehát a nyár végéig tökéletes lesz neki. Akkor meg úgysem kell sok ruha, jobban elfér benne.


Annyi ideig, amíg sétálni mentek nem fog ártani a gerincének, hiszen kicsit döntve is van.

2017. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

#5.vagyok.

Lehagytam azt még, hogy most 4 hónapos a kislányunk.

2017. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig használtuk a mózest, utána már neki is kényelmesebb volt a sport rész. Autósülést csak akkor használtuk sétához, ha a séta helyszínére autóval mentünk.
2017. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Èn is külföldön élek, de itt sem megszokott, hogy hordozóban sétáltassák a gyereket.

Városban, bevásárláshoz ok. kb 2 óra az ami szerintem még ok a babának benne.

Mi ha otthonról mentünk akkor mózeskosárt használtunk 6 hós koráig. Utánna a teljesen dönthetö sportrészben volt. kb 7 hósan enyhén megemeltem neki. Ès ülni csak mikor stabilan ült húztuk fel neki.

A bevásárlásokkor hordozóba vittem.


Rengeteg anyuka vagy a mózesbe, vagy a sportülést tlejesen ledöntve, a gyereket hasra teszi, felemeli a babakocsi textilkupoláját, és a gyerek elöre hason nézelödik. Habár 3 hósan ez még korai, de ha már forgolodik minden irányba akkor ezt is megtudod tenni.

2017. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

3 hos volt mikor valtottunk sportra.nyar is volt,es ki is notte a mozest.a sportot mar akkor enyhen megemeltem(hevederrel).

A hordozot csak bevasarlasnal hasznaltuk.akkor azt raktam a vazra.amugy 1x setaltunk hordiban,mert rossz volt a lift,es ugy tudtam csak levinni a 8.rol,a nagyokert pedig menni kellett.akkor meg nem volt talan 2 hos se.vettunk kulin gerinckiemelos szukitot,mert eleg mely,ulos hordink volt.az jo szolgaltot tett

2017. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Lehet kicsit off-os lesz..

A fiam is 3 hónapos, van hogy mózesben van de leginkább akkor amikor olyan helyre megyünk ahol sokat vagyunk, hosszú nap lesz vagy tudom, hogy nem tudom kifektetni sehova.

A sétákra most már hordozót használjuk, mert igen, tud belőle nézelődni és el is tud aludni benne.


Tény, hogy nem a legjobb a gerincének de csak akkor lesz ferdüléses, ha EGÉSZ nap, napokon hónapokon keresztül abban van.. Szerintem meg ez a logikus.

Utaztunk már 2-3 órát autóban egyhuzamban, tök kényelmes volt neki. Nem bántotta. Ezek a hordozók már úgy vannak kialakítva, hogy tartsák az újszülötteket is. Apropó: Ha valaki kocsival megy ide-oda, akár kirándulásra, leteszik az autót onnan sétálnak, egészen biztos ők is ezt használják a legtöbb esetben.

2017. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!