Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen méretű a Peg Perego...

Milyen méretű a Peg Perego book babakocsi sportrésze?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy 2008-as Peg Perego switch babakocsit. De a sportrésze nagyon rossz bőrben van. Ezért szeretnék rá egy új sportrészt venni. (Igazából a nagymamához szánjuk, itthonra egy PP GT3-unk van, csak annak a váza elég nagy, így mellé semmi sem fér be az autóba, így a Nagymamihoz viszünk egy vázat, és arra kéne a sportrész).

Szóval akinek van ilyen : [link] sportrésze, az légyszi mérje már le, és tegye közzé a részemre.


Hálásan köszönöm.



2017. máj. 5. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2016os book plus om van. Ha ugyanaz szivesen lemérem
2017. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanaz. Köszönöm.
2017. máj. 5. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
47cm a hát hosszúsága. Szelessége a leg keskenyebb pontnál 30cm
2017. máj. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ.

A legkeskenyebb pont 30, és a legszélesebb?

Mert az a kérdés, hogy belemegy-e a mi vázunkba a sportrész. :-(


Előre is köszi.

2017. máj. 6. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de ugy tudom, hogy nem talal. Csak a book plus 51, book plus sportivo es sima book plusra talal na meg persze a book for twora. Es a belso reszet mertem, azthittem a gyerek meretei miatt erdekel. Szolj hol merjem meg .. kivul a csatlakozasnal? Ugymond az aljat?
2017. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi! Igen, az alját kéne megmérni. hogy milyen széles. Vagy nekem az is jó, ha a váz szélességét méred meg, amihez a sportrész csatlakozik.


Előre köszi.

2017. máj. 7. 07:55
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hű, nagyon köszönöm.
2017. máj. 10. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!