Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyik babakocsit választan...

Ti melyik babakocsit választanátok ezek közül? Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2017. jún. 15. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

CSak egy van ami nem barna, szoval nem hiszem, hogy akarmelyiket is.

En szeretem a harom kerekuket. Sok szamit a sulytol, kocsiba melyik fer be, van e masik gyerek stb, nem csak kinezesre veszunk babakocsit, legalabbis en nem, hanem praktikus is legyen. De, barnat soha.

2017. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mik az igények? Milyen igénybevételre keresed?

Nem mindegy, hogy csak aszfaltra használod, vagy göröngyös utakon?

A harmadik emeletre fel kell cipelned vagy erre nincs szükség?

Szűk liftbe be kell tenned minden nap vagy sem?

2017. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem épp a szín a lényeg, a legtöbb van többe is, nem ragaszkodom a barnához, bár az is tetszik, a típus volt a lényeg. Kertes, családi házban élünk, BKV-zni nem igazán fogunk vele, sem liftezni, inkább csak kertvárosi sétákhoz kellene. A kocsi csomagtartója is elég nagy, de nyilván nem hátrány, ha jól összecsukható.
2017. jún. 15. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a kettest.

Mindent tud amit én elvárok egy babakocsitól, és még kicsivel többet is.Ennél már csak akkor lenne jobb, ha felfújható kerekei lennének.

2017. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem egyik sem tetszik, de ezek közül talán a Mikrust. A többi egykaptafára készült tipikus lengyel babakocsi.
2017. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonló az ízlésünk. Az egyes és a négyes tetszik; talán azért választanám a négyest, mert nagyobb a mózes. Nekünk Camarelo Art van, annak még nagyobb, 85 cm a mózes. Bár az is "csak" lengyel babakocsi, nagyon elégedettek vagyunk. Fél évig használtuk mózessel, de még most, 17 hónaposan is elférne a mózesben a lányunk. A sportrésze is nagyon jó. Nem aszerint választottuk, hol gyártották, hanem hogy kényelmes és strapabíró legyen.
2017. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ár-érték arányban nálunk is a négyes eddig a befutó :) Engem sem igazán érdekel hol gyártják a babakocsit, az a lényeg, hogy a célnak megfeleljen.
2017. jún. 15. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Bergon camarelo carrera van.

Nem a legkönnyebb, nem a legkisebb, de kényelmes, könnyen irányítható. Tömegközlekedni is lehet vele... Nagy kerekekkel! Rugózás kiváló!

2017. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
négyesre szavazok én is :)
2017. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a harmadik van, eddig jó. Igaz, sokat nem használjuk, egy órácskát sétál benne, jó minőségű úton.
2017. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!