Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek melyik jobb ötlet...

Szerintetek melyik jobb ötlet karácsonyra? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Barátommal 10 hónapja vagyunk jelenleg együtt. Karácsonyra azt szeretném, hogy valami egyénit is adjunk egymásnak. Két dologra gondoltam: Készítsek zenés-közös képes videót VAGY egy idézetes-közös képes naptárat? Ti melyiket választanátok?

17L



2013. nov. 16. 17:02
 1/10 anonim válasza:
97%
huuh, nagyon megharagszol, ha azt mondom, hogy ez nagyon nyálas?? :( de ha mindenáron ezt akarod, akkor inkább a klip.
2013. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írhattok egyéni ötleteket is!!!
2013. nov. 16. 17:07
 3/10 anonim válasza:
Videóra szavaznék.
2013. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én fiúként egyiknek sem örülnék. Az egyéni ötlet meg arról szól, hogy 10 hónapja odafigyelsz a párodra, biztosan említett valamit ez idő alatt, hogy mit szeretne, mire vágyik...
2013. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem meg kedves a kérdezőtől, hogy szeretne valamilyen személyre szóló ajándékot adni a barátjának!

Ha nagyon jó a kapcsolatotok, akkor a naptár is jó választás lehet, mert ezzel sugallod felé, hogy hosszútávra tervezel vele.

Mást ajánlani kissé nehéz, mert te ismered őt!

2013. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Párod mennyi idős?
2013. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Klipet en csinaltam tobbet is. A parom buszken mutogatta a baratainknak. De o mar idosebb, jobban ertekeli, mint egy kamasz. Viszont ha dul a love, akkor a baratod is imadni fogja.
2013. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
párom 25 éves (:
2013. nov. 16. 17:38
 9/10 anonim válasza:

(5-ös voltam) én egyszer csináltam neki kis kártyákat, melyekre különböző dolgokat írtam, így pl.: hát masszázs, teljes test masszázs, forró csók, film nézés, kirándulás stb.

Még gondolkodom, hogy mit lehetne...Páromnak előző karácsonyra egy kisfiút ``adtam``, bár mi már 9,5 éve együtt vagyunk ;o)

2013. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha pólóban szeret aludni, akkor nyomtathatsz rá egy közös képet, vagy vicces szöveget, amit csak ti értetek, de ha tudsz varrni, akkor a pólóra rávarrhatsz olyan dolgokat, ami emlékeket idéz fel neki.
2013. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!