Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anex vagy peg perego book...

Anex vagy peg perego book plus babakocsi?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az anexet nem ismerem, de nekünk peg perego book plus van és egyszerűen imádjuk! :) Bármilyen buckán átmegy, a gyerek semmilyen rázkódásra nem ébred fel benne. A mózes nagyon jó tágas, a sport több szintben dönthető, az autósülés törésteszt győztes. Csak azt sajnálom, hogy már nem nagyon használjuk mióta jár a lányunk. Ha van kérdésed, írj nyugodtan!
2017. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk peg perego book plus van és én nem imádom úgy mint az első.

Mózes részét nem használtuk illetve autós ülést se nagyon mert rettentő szűk, sport részt használjuk míg kell de nem raknám el tesónak. Nincs vele komoly probléma, ülésbeállítás nyeklik-nyaklik sokszor , nekem kereke se jön be annyira, bár lehet a környékünkön lévő rossz járdák a hibásak, illetve nem is túl tágas a sportrész, külsőre se a kedvencem (ajándékba kaptuk).

Anex viszont gyönyörű, ha kisebb lenne a gyerekem biztos hogy ezt választanám vagy egy armadillo kocsit .

2017. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is peg perego book plus om van. Imadom, es en biztos felreteszem a tesonak is. A kocsiulest es a mozest is kihasunaltuk.
2017. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A két babakocsi nem ugyan az a kategória. Az Anex melett a Peg Perego egy ipari hulladék. Nézd meg mit tud az Anex: pl uv szűrős, impregnált anyag, ezüst szálak az anyagban....stb
2017. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anex!!! Egyértelmű
2018. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!