Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, aminek nagyobb kereke van, kettő belőle bolygó.

Másik szempont, hogy ne legyen túl nehéz, tömegközlekedni lehessen vele, tudjam emelni. Legyen mózes hozzá.


Beleszerettem a Baby Mercbe, de annyi a negatív tapasztalat, ahogy olvasom, hogy milyen nehéz, hogy gondoltam, rákérdezek, de olyasmit keresnék, mint a Junior Plus, csak könnyebbet. Pedig olyan jó, hogy ilyen sok kiegészítője van, tök jó áron... :S


Árban jó volna, 100.000 alatt. Vagy álmodozzak csak? :D

Köszi előre is.


2017. jún. 27. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi most rendeltük meg a Tomas Hiker-t, tömegközlekedéssel járunk majd mi is, nagy felfújható kerekei vannak, 3funkciós,könnyebb sokkal mint amit kinéztél, szerintem nagyon jó. Kukkants rá :)
2017. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dorjan Danny Sport, elnyűhetetlen!
2017. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon szimpik így elsőre. :)
2017. jún. 27. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
3 gyerekes anyuka vagyok kb volt 15 babakocsim ,de nem baj mert mindig más volt a körülmény . Ha mást akartam eladtam vagy cseréltem. volt ikker és testvérbabakocsim,utána testvérfellépős stb
2017. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És azok alapján, amiket írtam, van valami tanácsod, mit lenne érdemes venni? :)
2017. jún. 29. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!