Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Longboardosok! Milyen deszkát...

Longboardosok! Milyen deszkát ajánlanátok? És milyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés

17F

170cm magas vagyok és 60kg

Korábban gördeszkáztam,viszont a trükkök nem igazán mentek ezért én inkább csak gurulni szerettem és élvezni a sebességet.

Brutális deszkám volt,valami német,brutális vastag jól manőverezhető függők,gumis kerekek és abec7 csapágyak,álom volt vele menni,kettőt löktem a deszkán és már az utca másik végén voltam.

És most újra elcsábított a sport,csak most a hozzám ténylegesen passzoló irányzata.


Főleg cirkálásra használnám és városi közlekedésre.

Fontos hogy megfelelően manőverezhető legyen,és egyensúlyozhatóságra is bírjak rajta maradni.

Errefelé elég vegyesek a járdák,utak minőségei. Ezért gondolom puhább kerék kell, és akkor a 180as függő már alap.

Keretem olyan 40k körül van,nem a csúcs minőségre hajtok nyilván,de azért legyen jó minőségű ennyi pénzért :)

Igazából nézegettem már neten őket,találtam is párat. Szelektáljátok őket vagy ajánlhattok még deszkát.

[link]

[link]

[link]


Válaszokat előre is köszönöm.



2016. máj. 31. 23:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!