Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megéri olyan babakocsit...

Megéri olyan babakocsit venni, amihez van autóshordozó is?

Figyelt kérdés

Eddig 3:1-ben babakocsikat nézegettünk, mert szeretném, ha lenne külön mózes hozzá. Viszont nem tudom a hordozót kihasználnánk-e? Autóban sokat fog utazni, épp ezért nem tudom, nem érné-e meg valami jobb minőségű autósülést venni, babakocsihoz meg csak mózest és sportrészt.

Viszont ha jönni fog a tesó, el fog férni a kocsiban a mózes is? Mert ugye ilyenkor praktikusabb lenne, ha a hordozót rá lehetne pattintani a babakocsi vázra és mózes otthon maradhatna.

Toyota Corolla HatchBack autónk van, és jó pár évig marad is.

Mit vegyünk, mózest és sportrészt + külön autósülést, vagy 3:1 babakocsit?


2017. aug. 7. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én 3:1bent vennék sokkal praktikusabb, de olyat amihez minőségi hordozó van.
2017. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon szerettem, hogy a hordozót rá lehetett rakni a vázra. Amikor még pici volt és sokat aludt, nekem sokkal praktikusabb volt, hogy nem a gyereket kell kiszednem az autósülésből és ezzel felébreszteni, hanem hordozóstól rá a vázra és mentünk. Szóval én a 3in1-re szavazok, ha újra kellene választanom, akkor is tuti olyat vennék.
2017. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a legjobb találmány. Nagyon sokszor hasznát vesszük,a kicsi mindig bealszik útközben, kiveszem hordozóval együtt,rápattintom a vázra és mehetünk is tovább anélkül,hogy felébredne.
2017. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

És ti milyet használtok? Olyan gagyinak tűnik az összesnél a hordozó. :/

2017. aug. 7. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az elso gyereknel "egyszerubb" hordozot vettunk, mert nem igazan autoztunk, nem volt ra szuksegunk akkoriban. (Havonta 1-2 alkalommal hasznaltuk.)

A masodik gyereknel viszont nagyon sokszor autoztunk es annak a magy resze autopalyan volt, igy mindenkepp jo minosegu autosulest akartunk, ami jol teljesitett a toresteszteken. Ha sokat lesz a gyerek autoban, akkor szerintem erdemes beruhazni biztonsagosabb ulesre. A legtobb ilyen hordozot adapterrel tudod csatlakoztatni mas markaju babakocsihoz, szoval nem kotelezo ugyanazt a markat valasztani.

Pl cybex hordozo jo bugaboo-hoz, de lehet hasznalni mas markaju kocsival is.

2017. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

A 2 nem zárja ki egymást. Tudsz venni olyan 3 in 1 kocsit, amihez minőségi hordozó jár vagy ami kompatibilis más márkájú minőségi hordozóval.


Pl.: cybex hordozók elég jó minőségűek és van 3 in 1 kocsijuk, de olyan esernyőkocsijuk is, amire felrakható hordozó és mózes is.

Vagy sok babakocsira adapterrel maxi cosi rögzíthető.

Vagy a Mamas papas Cybex-szel kompatibilis.


De a noname hordozókat nem ajánlom. Pl.: mamakiddies, lorreli, disney... Papírvékony műanyagból vannak.

2017. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is, pont a cybexet néztem, hogy mikkel lehet kombinálni. A gondom az, hogy mózesből meg merev aljút szeretnék.

De talán Adamex babakocsival kombinálható a Cybex.

2017. aug. 7. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Britax B-smart 4.

Pont a hordozó minősége miatt vettük meg, én nagyon szerettem.

2017. aug. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Cybex Aton 4 hordozónk van, hozzá ABC Design Cobra babakocsi+ merevfalú mózes. A hordozót adapterrel lehet rápattintani a babakocsi vázára.

Örülök, hogy ilyet vettünk, bár ez a babakocsi kifutó termék, néhány helyen kapható csak, de nagyon szeretem. (igaz, még csak 6 hete használom, de eddig nagyon tetszik a hordozó és a babakocsi is)

2017. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a fő szempont, hogy minőségi hordozó legyen. Így lett mamas&papas sola2 kocsink cybex azon q hordozója. De az abc design is jó kocsi, és ahhoz is lehet cybexet rakni.
2017. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!