Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan babakocsikat, ahol a mózes résznek is van biztonsági öve?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 12:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!
2017. aug. 22. 12:01
 2/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Én sajnos nem tudok ajánlani, de kíváncsi lettem a kérdést olvasva, hogy ez miért fontos. Nekem egyik gyereknél sem hiányzott - amikor elkezdtek forogni olyan 5 hó körül, akkor átkerültek szinte teljesen vízszintesig dönthető sportrészbe, mert a mózest már amúgy sem szerették (nem láttak ki...).
2017. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De tényleg, miért kell egy fekvő babát lekötözni? Ha már felül, felkapaszkodik, akkor elég sportrészre váltani, addig meg hadd forgolódjon, helyezkedjen a mély mózesben, nem tud kiesni.
2017. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért fontos neked, De nekünk is az egyik babakocsink ilyen. Giordani 3per8 van hozzá hordozó, mózes és sport rész. Mind külön tehető a vázra és mindegyik biztonsági öves. Miénk barnás bézs színű. Most nőttük ki épp félig szét van már szedve az elpakolásra, de ha érdekel nem boltos kép és küldesz egy email címet fotózom neked hogy milyen mert itt csatolni nem tudom.
2017. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Jane Carrera Matrix ilyen. A matrix mózes és hordozó egyben és mózesként is beköthető az autóba is.
2017. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem ott olyan a babahotdozo is :) es adnak ahozis labzsakot es csuklyat
2017. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cam Combi Family
2017. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, emiatt érdekel-e, de autóban tilos mózesben (akár öves, akár nem) utaztatni a babát, csak hordozóban lehet (a kressz szerint is). Csak azért írom, mert egy ismerősöm pl. emiatt akart venni egy ilyen babakocsit, hogy így megússza a hordozó vételt.
2017. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!