Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan húzzátok meg olyan...

Hogyan húzzátok meg olyan szorosra az autó biztonsági övét, hogy az autósülés meg se moccanjon?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Caretero Sport Turbo autósülést, amelyet a kép és a netes video alapján bekötöttünk, de ha erősen megrángatom oldalirányba, akkor azért elmozdul. Daewoo Lanosunk van. Az anyósülés mögé kötöttük, így ugye az ülés jobb alsó oldaláról indul az öv, a bal oldalon kapcsolom be és a mellkas előtt elfutó részt pedig rögzítettem a megfelelő csattal. Úgy érzem, ennél erősebben nem bírom meghúzni, de mégis egy minimálisan azért tudom mozgatni az ülést, ha nagyon akarom. Segítsetek!

2017. júl. 13. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ugye tudod, hogy mukodik a biztonsagi ov ?

Ha igen, akkor megvalaszoltad a kerdesed.

2017. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, viszont sok helyen írják, hogy annyira szorosra kellene, hogy húzzam, hogy meg se moccanjon, illetve már olyat is olvastam, hogy ha jól van bekötve, akkor ha megrángatom az ülést, a kocsival együtt mozdul. Isofixnél okés, hogy ilyen, de én biztonságival nem tudom ennyire szorosra húzni és gondolom, nem véletlenül írja az, aki ilyet ír.
2017. júl. 13. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Isofix nelkul soha nem fogod ugy bekotni,hogy sima mozgatasra ne mozduljon meg az ules.nekunk espiro deltank van.hatrafele van bekotve,a biztonsag kedveert az elso ulest ugy allitottam be,hogy meg az is fogja a gyerekules hatuljat.igy mar tenyleg minimalis a mozgasa.

Ha azt veszed,mikor te magad bekotod az autoba,teged sem szorit bele az ov az ulesbe.akkor a gyerekulest hogyan szoritana?

2017. júl. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a biztonsági öv csak hirtelen rántásnál blokkol - ahogy te gondolod rögzíteni, sehogy. Olyan szorosra húzod, amennyire tudod, hirtelen rántásnál ugyanúgy blokkolja az öv a gyerekülést, mint a simán ülő utast.
2017. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A biztonsági öv nem rögzít hanem biztonságot ad és az ülés szélvédőn való kireoülését akadályozza meg. Max annyit fog az ülésen, hogy fordulásnál, féketésnél ne boruljon.
2017. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm. Akkor jó. Persze, tudom, hogy csak hirtelen rántásra fog az öv engem is. Hm, nem értem, miért írják sok helyen ezt a teljesen fix rögzíthetőséget. No mind1. Lényeg, h jól van bekötve az ülésünk.
2017. júl. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!