Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik az a babakocsi amit...

Melyik az a babakocsi amit soha nem vennétek meg (újra) mert annyira rossz minőségű?

Figyelt kérdés
És miért?
2017. szept. 25. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Lorelli. A kerekei miatt. Csörög, zörög és a bolygókerék nem forog rendesen. Második kocsinak vettem, mert kicsi és könnyű, de még így is megutáltam.
2017. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hauck Trio Shopper. Aminek nem fekete hanem még a szürke-fekete kerekei vannak. Az újabbak nem tudom milyenek, de azok, amiknek még szürkések a kerekei és elől hátul duplák, na az a fajta nálunk nem volt jó..


Összegabalyodnak a kerekei a bolt padlóján, néha még elinduláskor is nehezen állnak irányba a kerekek.

Amúgy a hordozó és mózes rész jó volt, de a sport rész egy kínlódás.. A háttámla zsinórosan állítható, amik meg tudnak csavarodni stb.. Kupolája csak a déli naptól védi a babát, minden más időpontban rásüt.

2017. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mamakiddies vip 3 in 1.

A mózesrésszel még elvoltunk, de a sport már kínszenvedés volt. Kényelmetlen kagylós és nagyon mini háttámlájú. 10 hónaposan már nem bírtam használni a kupolát, mert ütközött a sapkás gyerek fejével. A kupola egyébként is vicc, alig véd valamit.

2017. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Abc design cobra.Ha bármi kis akadályba ütköztünk,az első kereke befordult maga alá,mint ha ki akarna törni.Ahhoz képest,mennyire dícsérik ezt a márkát,sztem egy hulladék.
2017. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Utolsó voltam.Pont így viselkedett a mienk is.

2017. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nekünk pont ez a kocsink volt(harmadikként) és ez vált be legjobban, sosem volt olyan probléma amit te írtál, lehet a tiétek szériahibás volt.


Amit én nem vennék többé, az a Stokke. Nem stabil, mikor a padkára akartam feltolni, majdnem kiborult belőle a gyerek, jó hogy rögzítve volt.

2017. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hauck shopper. Boltban semennyire nem lehetett közlekedni vele, utcán állandóan az egyik irányba ment volna. Egy kínlódás volt.


#2: ennek a kereke fekete, akkor gondolom az újabb (2016 tavasszal vettük), mi csak sportkocsinak vettük, de annak borzalom volt.

2017. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kunert vip. Itt bomlik, ott szakad, kiesik a csavar, lötyög a kerék, leenged, mindig van valami, amiért még jobban megutálom, pedig hol van még az első szülinap... Nem is értem másnak hogy szolgál ki 2 gyereket is. Nincs mindennapi használatban, azaz nem sétalunk távokat minden nap, van, hogy csak az udvarra teszem ki. Legközelebb nem hagyom magam rábeszélni akármilyen babakocsira, az fix.
2017. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk több babakocsi is egy hulladék volt..

Toourago pontos típusát nem tudom egy 3in 1 középkategóriás, nos kókuszrosttal volt töltve a babakocsi mózese ami 1 hét használat után átszúrta a huzatot (szabad szemmel nem láthatóan) és véresre bökte az újszülöttem arcát, kerekei is csapnivalóak voltak.

Aztán mamakiddies prestige, kereke defektes lett többször is , vicces nagyon hogy az utca közepén egy kisbabával és egy óriás babakocsival ami döcög told hazáig a kezedbe..

Utána mondom vegyünk egy minőségi verdát, vettem egy full extrás 200 ezres petite and mars kocsit aminek 1 hónap után gondolt egyet és a padkán kiesett a kereke, gyerek meg a babakocsiból, szerencsére nem lett semmi baja, utána még garanciásan se tudta a cég normálisan megcsinálni a kerekét.

Végül ez a sok balszerencse után egy random már elegem van vásárlásból vettünk egy peg perego sportkocsit ami meg mondhatni tökéletes, semmi gondom nincs vele, jól megy mindenhol, széles a sportkocsi/tágas, egy kézzel tolható, befér csomagtartóba mert sportrésszel együtt összecsukható, tehát volt fellélegzés..

2017. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Stokke Xplory

Nem azért, mert rossz minőségű, de nekünk nagyon nem jött be. Pedig már a terhességem elején eldöntöttem, hogy biztos olyanunk lesz, mennyire jól néz ki, stbstb.


2 hónap után vettünk egy Bugaboo-t, azzal semmi gond nincsen, imádom.

2017. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!