Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 vagy 3 funkciós babakocsit...

2 vagy 3 funkciós babakocsit tudtok ajánlani ami ilyen legyen? Több lent.

Figyelt kérdés
80 ezer alatt legyen, könnyű. Az se baj ha nincs külön mózes, mert nyárra tavasz végere várjuk a babánkat. Bár nem tudom egy vízszintesre dönthető sportkocsi mennyire felel meg egy picinek.
2017. okt. 2. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen árkategóriában Lorellit vásároljatok. MI nagyon szeretjük a miénket, van hozzá hordozó, ami autósülésként is funkcionál, amíg nem ül a gyerkőc, illetve a sport és a mózes egy elem, állítható. A hordozó is rápattintható a kocsi vázára, plusz járt hozzá pelenkázótáska is. Mindez 60E-ért.
2017. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sport nem jó az újszülöttnek. Azért sem, mert azoknak állíthatod a támláját, ergo van benne törés, nem egyenletes a fekvő felülete. A derekánál lehet háromszögben lejtene. Nálunk is így volt. Pont ezért mózesben volt 5 hónapig és utána váltottunk fekvős sportra amit később ülve használt.


Én a helyedben (ha nem jártok autóval) vennék egy mózest és vennék egy sportot, amit a felülése után is jól ki tud használni.

Mi 3 az 1-bent vettünk az autós ülés miatt, nálunk ez volt a legpraktikusabb pénzügyileg.


Hasonló volt nekünk csak régebbi kiadásban: [link]

Kérdés, nektek mi lesz a fontos. Én ennek a háttámla állítóját és a kupoláját nem szerettem (sport résznél).

2017. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk Hiker volt, imádtam (ez már a 2. kocsi volt, az első quinny nem jött be), újonnan talán 70e körül van, mózes, sport, hordozó, táska. Nem a legkönnyebb, de nagyon könnyen irányítható, lépcsőztethető. A mózes rész is megemelhető 3 fokozatban, így még akár télen is használhatod, ha nem óriásbébi lesz a kicsi, ki is lát belőle, ha megemeled a támlát, és télen nagyon praktikus a mózes, sokkal szélvédettebb mint egy sport egy lábzsákkal.


A sportrészt, hiába dönthető, nem ajánlom picikéhez. Nekem nagyon alacsonyan van, a legtöbbet nem lehet veled szemben feltenni (a hikert mondjuk pont lehet, és nem is az a nagyon alacsony fajta, elég lehetne a sportrész is, de adják a mózest is, akkor meg az már jobb).

2017. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Chicco Urban babakocsi. A sport resze mozesse alakithato. Szuper jo kocsi es mindent lehet hozza venni.
2018. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!