Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikres anyukák szerintetek...

Ikres anyukák szerintetek milyen babakocsi jó?

Figyelt kérdés
12 hetes ikerterhes vagyok. Anyagi okok miatt már előre vásároltunk ezt azt így vettünk babakocsit is. Aztán kiderült hogy ikreket várok :) ! Fontos az ikerbabakocsi vagy 2 külön kocsi is jó? (arra gondoltam, hogy egyedül úgy se tologatnám őket sehova így jó lenne 2 külön kocsiba is) Nektek mi a véleményetek?

2017. okt. 4. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

En ket kulon kocsival biztosan nem vallalnam. Te tudod ugyan, de nehezen tudok elkepzelni olyat, hogy a megszuletesiket koveto 1-2 even at (vagy amig babakocsit igenyelnek) soha nem kell veluk menned sehova plussz segito nelkul.

Se egy bolt, ugyinteznivalo, vagy akar csak egy hirtelen orvoslatogatas, ami nincs elore betervezve.

Vagy akar egy seta, jatszoter, setalos altatas, amikor igenylik spontan, esetleg annyira nyugos valamelyik, hogy muszaj vinned oket.

Tenyleg te tudod, de nem hiszem, hogy okos otlet.

Max akkor, ha hordozod is es valamelyiket magadr tudod kotni, a masikat pedig tolni, ha a szukseg ugy hozza.


Szerintem irj arkategoriat is, mert en pl a bugaboo donkey-t szeretem nagyon, vagy iCandy peach is nagyon jo, attol fugg, hogy hol kozlekedsz, szelessegbe mi fer bele, stb. De ezek pl nem olcso kocsik, fontos lenne tudni, hogy milyen arkategoriaban keresel.

2017. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom... éppen azért kérdezem. Van kiszemelt ikerbabakocsi már, csak nagyon megszerettem azt az 1 személyeset amit vettünk sajnálom, hogy "kárba megy"
2017. okt. 4. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem hármasikreim vannak. Már miért nem tologatnád őket? Nekünk hármas kocsi volt, a séta soha nem társas program volt, mindig egyedül vittem őket (vagy az aktuális segítőm vitte egyedül de akkor én otthon maradtam). Megőrültem volna ha soha nem tudok segítség nélkül kimozdulni. És neked "csak" kettő lesz, hidd el menni fog :)

Csak akkor vennék a helyedben 1+1-et ha a kettes kocsi pl. nem fér be a liftbe, nem fér ki a lépcsőház ajtón, már ha vannak ilyen akadályozó tényezők.

2017. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, még annyi hogy a nagy babakocsink olyan volt hogy kettes ill. egyes babakocsivá is alakítható volt, ha pl. orvoshoz nem vittem mindenkit (babyactive twinni ill. trippy), amikor meg már esernyő kocsiztunk akkor volt tartalékban egy kölcsön egyes kocsi erre az esetre.
2017. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bugaboo


A legjobb, imádom!:)

2017. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos, hogy kell ikerbabakocsi - hiába vannak ezek a kütyük, amivel két egyformát össze tudsz csatolni, koránt sem ugyanaz. Szerintem ruházzatok be egyre, de akkor is bőven ráér, ha megszülettek. Ikreknél azért nagyobb a kockázat, akár a méretbeli különbségekre is, akár betegségre, ami miatt egy darabig lehet csak egy babát adnak haza a kórházból. (és még véletlenül sem ijesztgetni akarlak, de a gyerekkórházban sokmindennel találkozik az ember).
2017. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1 babám lesz, de eléggé belelátok a barátnőm életébe, aki ikres anyuka. Kell az ikerkocsi, hidd el. Ők mindennap járnak sétálni, levegőzni. De elég sokat kell gyerekorvoshoz is járni (oltás, státusz miatt). Gyakran elkísérem, de azért nincs mindig segítsége. Időnként muszáj egyedül is megoldania ezt azt. De szerintem a napi séta elengedhetetlen. Azert, mert ketten vannak még ne zárkózattok be :)

Neki olyan kocsija van, hogy egymás mellett ülnek a babák. Ha nekem lennének ikreim, én is ezt a típust választanám. Igaz, szélesebb, mint az átlag, így nem fér be mindenhova, de nekem fontos lenne, hogy mindkét babámat lássam.

2017. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!