Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Goodbaby márkájú babakocsija...

Goodbaby márkájú babakocsija van vagy volt e már valakinek? Tapasztalatokra. Véleményekre lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, volt de nem szerettem. Sokminden idegesített benne. Szerintem nem elég stabil. És a mózeskosarat lehet lényegében átalakítani sportrészre, nem tudtuk amikor megvettük hogy ez milyen veszélyes, lényegében a mózeskosarat nem igazán tudod a fogantyújánál fogva megemelni mert nem fix az alja, nagyon oda kell figyelni.

Az ára nem volt rossz mondjuk.

2017. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk második babànak. Gb Beli air 4. Még nem született meg, de az első kislányom szívesen ül benne, tolni is kényelmes.

Tetszik, hogy nem az az óriási nagy babakocsi, amivel sehol nem lehet elfèrni. A sportrèsz egyben csukható a vàzzal és hatalmas kupolàja van.

Szerintem jó választás. Mondom ezt úgy, hogy màr 4 babakocsit “fogyasztottam” el.

2017. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második válaszló.pont ezt a márkát néztem ki most. Nagyon praktikusnak tűnt nekem is az üzletben és most akcios is.de nem nagyon találtam véleményt róla eddig. Ehhez külön mózes van.nem értem az első válaszoló kommentjét. Gondolom az egy nagyon régi típusú babakocsi lehetett. Második: neked is több funkciós?
2017. okt. 8. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen, külön van a Mózes és a sport rész. 🙂

3 funkciós, igen. Hordozó, mózes és a sport. Mi is épp akciósan vettük 2 hónapja, összesen 130 ezer volt minden kiegészítővel. A 2,5 éves kislányom simán elfér benne, vele próbáltuk ki. 🙂 Ki sem akar szállni belőle.

2017. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, dehogy régi. 2 éve vettük. Szerintem nézd meg élőben és látni fogod, mire gondolok. Ha nem akarod kézben cipelni a mózest akkor oké. De nekem muszáj lett volna, mert a földszinten volt a babakocsi és az emeletre mózesben szerettem volna felvinni a babát.
2017. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első. Neked is ez a Beli air 4 márka van. Megnéztem élőben is és külön van minden rész hozzá.nem a mózest kell sportrésszé alakitani.ahogy az első kommentben irtad.de meg fogom nézni még egyszer tuti.Nem is használjátok? Második: az ülőrészt kicsinek gondoltam eddig de ahogy irtad h a 2,5 éves kislanyod csücsül benne.akkor csak kényelmes neki.
2017. okt. 9. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi. 🙂 Tényleg simán elfér benne. Mèg a kupolát is ki tudom nyitni, pedig átlagos mèretű kislány.
2017. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!