Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Véleményekre, tapaszta...

Csajok! Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi! Mensi + terhesség? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Pénteken teszteltem negatívat. Szombaton meg jött.

Vasárnap éreztem jobb petefészek szúrkálást.

Ma hétfőn meg csak reggel volt kicsi pecsételés délután már 1 csepp sem. (és darabos sem volt)

Volt már valaki így? Lehetséges h mégis sikerült?

Vagy mitől lehet ez?

Köszönöm aki tud segíteni :)



2015. júl. 6. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
tesztelj ;)
2015. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2lányom van,mind2vel megjött 2szer is.Nem kizárt a terhesség de egy újabb teszt esetleg választ adhat a kérdésedre :)
2015. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg holnap reggel meg mérem a hőm az jelent valamit? Ha mégis baba van akkor fent kell legyen ugye?
2015. júl. 6. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen terhességem, nem terveztük, így mensi előtt nem teszteltem, de időben megjött, csak nagyon kevés volt, és rövid ideig tartott. Hányinger és a fura mensi miatt teszteltem - pozitív lett.
2015. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a reggeli hőm 36,5 volt. Szóval nem hiszem h baba van :(
2015. júl. 7. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem még simán lehet baba, tesztelj reggel!
2015. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggeli hőm 36,7 volt. (de lehet csak azért mert sokat forgolódtam éjjel) Szóval nem bízom el magam.. Hétvégén veszek tesztet és kiderül hogy mi a helyzet :)
2015. júl. 10. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!