Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen 3in1 babakocsit ajánlotok?

Milyen 3in1 babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kettőt néztem ki,de egyáltalán nem vagyok biztos benne.

Az egyik az Anex sport, de sajnos nagyon drága, de ha tényleg megéri akkor kiadok rá annyit.

A másik a Coletto Florino Carbon, ez kicsit baráti áron van és jónak tűnik.


Városban sétálásra venném, egy-egy alkalommal tömegközlekedéshez (alacsonypadlósak szerencsére a járművek) illetve kocsiba is vinnénk magunkkal. (Suzuki Viatara és egy Peugeot 4007 kocsi van, szerintem ezekbe bármi befér)


Ha van esetleg más ötlet ami jó kocsi, szívesen fogadom, elég nagy a káosz már a fejemben, hogy melyik lenne jó.

Köszönöm!


2017. okt. 25. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Concord kocsink van, ugAn csak 2 hete van használatban, de imadom
2017. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Anex gyönyörű de a sportrészét nem fogod szeretni, ebbe a kagylós ülésekbe nem tud kényelmesen elférni egy nagyobb gyerek tehát max 1 éves korig tudnátok kihasználni, nagyon keskeny.

Coletto jónak néz ki, de engem zavarna hogy nem lehet összecsukni a sportrésszel együtt a vázat, oké nekünk kicsi a csomagtartónk, de minden kocsiba zavaró ha külön kell elrakosgatni a sportrészt meg a vázat.

Nekünk peg perego book plus-unk van , én ajánlom is neked, széles a sportrész,összecsukható kicsire, jók a kerekei, jó a pakolós része is alul, és nem nehéz kocsi.

2017. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mamakiddies premium baby. Mozese, hordozoja szuper, a sportresze rovid, de kb addig jo lehet amig meg nem tanul a gyerek stabilan ulni(kb 8honapos kor) utana ugyis le kell cserelni egy konnyu esernyo babakocsira.

Vagy quinny buzz.

2017. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco Evo Trio van, már 2,5 éve. Nagyon jó választás volt - mi is alapvetően városba vettük, szempont volt, hogy buszozni is könnyű legyen vele. Ennek ellenére kavicsos úton is simán elmegy, jókat aludt a mózesben a kisfiam.


Amit szeretek benne:

- könnyű a részeket cserélni, forgatni rajta

- könnyen nyitható-csukható, nem túl nagy összecsukva sem

- a sport rész tágas és teljesen dönthető, 3 éves unokatesó is szokott benne ülni

- a hordozó egy márkás, jó töréstesztekkel rendelkező autósülés - ez nekem nagyon fontos volt, mert sok 3in1 babakocsinál a hordozó abszolut no-name. Emellett sokáig tudtuk használni, még 1,5 évesen is ebben autózott a fiam (összehasonlításként az unokatesó 7 hónaposan már kinőtte a MamaKiddies kocsi hordozóját, és 1 évesen már kényelmetlen volt neki a sport rész is...)


Mi is nehezen választottunk, és bár talán nem ez volt az, amelyik küldőre a legjobban tetszett, a használatban és kezelhetőségben szerintem nagyon ott van! Most is jó döntésnek tartom, árban is elfogadható. Egyébként mindenképp próbáljatok ki többet - még akkor is, ha később máshonnan rendeled meg jobb áron, sokat segít, ha végigtologatod az összeset a Brendonban vagy más nagy boltban :) Jó válogatást nektek!

2017. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anex sportot vettem, de ha csak városi sétára kell, szerintem elég a cross is. Én rázósabb terepek miatt választottam a sportot. Nem kagyló ülése van, nem is kicsi. Egyébként szerintem nincs olyan anyuka, aki két évesen nem egy 3 kilós esernyőre csukható babakocsiban tolja csemetéjét. :) én már előre szeretem tologatni benne a babám.:)
2017. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!