Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby Merc Q9 3in1 babakocsit...

Baby Merc Q9 3in1 babakocsit ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Ezzel a kocsival szemezek, de mivel első baba lesz teljesen tapasztalatlan vagyok. Akiknek ilyen van/volt tudna írni véleményt? Nem hátrány, ha nehéz, mert nem fogok tömegközlekedést használni, az utak is viszonylag jók.

Sajnos ennél többet nem tudok rászánni a kocsira. Ha esetleg még tudna valaki ajánlani hasonló felszereltségű babakocsit nagyon örülnék. Előre is köszönöm!


[link]


2016. nov. 3. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez van, 7 hónapja használjuk, a mózes és a hordozó részt. Jó nagy kerekei vannak, könnyű vele közlekedni. Ém félemeletre viszem fel-le (baba nélkül), szóval annyira nem nehéz. Stabil, masszív kocsi. Az egyetlen probléma vele, hogy a sport rész nem dönthető le teljesen vizszintesbe. Mi csak a megvétel után hallottuk, hogy ez is egy fontos szempont. Ha van még valami kérdésed, írj.
2016. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

A kerekei is jól bírják? Valóban mind a két irányban fel lehet helyezni a 3 tartozékot? Mert ha jól tudom a tolókar nem átfordítható. Illetve még az érdekelne, hogy ti ezt csak megrendeltétek vagy meg is tudtátok valahol nézni? Én mindenképp kiakarom próbálni, milyen irányítani, milyen anyagból van stb. Erre van valahol lehetőség?

2016. nov. 3. 21:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott valami. Milyen méretű a pelenkázó táska, tudsz bele rendesen pakolni? A másik, hogy a bevásárló kosár része mennyire van lent. Az is állítható? Ha esetleg tele pakolnám, akkor a súly miatt nem érinti a földet?
2016. nov. 3. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a tolókar nem állítható, hanem a 3 tartozékot lehet feltenni előre és hátrafelé is. Ez először nekem nehezen ment, de kis gyakorlással belejöttem (és megnéztem a honlapon lévő videót is 1000-szer, hogy mit hogyan kell). Ha jól tudom, Budapesten meg lehet valahol nézni a kocsit, de mi látatlanban rendeltük meg. Minden internetes vásárlásnál 8 vagy 14 napig (nem tudom melyik) el lehet állni a vásárlástól, ha nem tetszik a termék, így max visszaküldtük volna.
2016. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A pelenkázó táska szerintem kellőképp nagy, nekem egy váltás babaruha, 2 csörgő, 3 pelus, 3 textilpelus, cumisüveg, bébiétel, popsitörlő, pénztárca, igazolványok, papír zsepi, mobil mind belefér. Elvileg másfél kg a teherbírása a pelenkázótáskának, de volt hogy jobban telepakoltam és nem szakadt le. Ami eleinte zavart, hogy nem zippzáros a pelenkázótáska teteje, de mindig az aljára teszem így a pénztárcám és már megszoktam.

Az alsó bevásárló rész teherbírása 4 kg, de lazán elbír 6-7 kg-ot is (tesztelve). Én ezzel a kocsival járok bevásárolni is. A bepakolás nehezebb oda, mert ugye nincs sok hely benyúlni, de ahogy nézem ez a legtöbb babakocsinál így van.

2016. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bevásárló táska rész nem nyúlik meg egyátalán, jó stabil.

Meg összességében az egész kocsi stabil. A nagy kerekekkel könnyebb a padkára fel és letolni, nálunk nem túl jók a járdák és az utak, mégis egész jól lehet vele közlekedni. Nagyon jó a rugózása, a döcögös úton sem rázza össze a babát.

Ha mégegyszer választanom kéne, ugyanezt a kocsit venném.

Milyen színösszeállítást néztetek?

2016. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a részletes leírást! :)

Az oldalon található 1es és 3-as tetszik a legjobban, a 2 szürke. De még a 14-el is szemezek. Nektek milyen színben van?

2016. nov. 5. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk zöld-fekete van, bár nekem is a 3. tetszett legjobban, a férjem erre szavazott.
2016. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!