Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól ültethetem be a...

Mikortól ültethetem be a gyereket nem dönthető 9-36kg-os autosulesbe?

Figyelt kérdés

Azt olvastam esdig, hogy ha magától kiül mászásból, de akkor már elbír a gerince akármekkora távot(3órás autóút)?

Koszonom elore is


2017. dec. 15. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképpen ülni tudó gyerek ültethető bele. Nem is azon van a hangsúly, hogy kibír-e egy olyan hosszú utat. Hanem kb 1 éves korig jobb az izomzatának (főleg ha ne adj Isten történne valami, de ne történjen) ha nem ilyen ülésben van, hanem hátrafelé hordozóba kötve.
2017. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Persze, az egyertelmu, hogy amig nem ul, nem ultetem. En is arra gondoltam, hogy kb 1 eves koraban teszem at az autosulesbe, addig a babahordozoban fekszik.

Koszi!

2017. dec. 15. 11:20
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Lehetőleg 2 éves kor előtt ne. Legalább addig utazzon háttal. Még nehét a fejük a testükhöz képest.
2017. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Kedves utolsó elmondanád, hogy te miként kötsz be egy 2 éves gyereket háttal? Mert akkora gyereket már nem tudsz úgy bekötni, nem férne el a lába. Szerintem nem sok 2 évest láttál még..
2017. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak ha már van 9 kg ÉS stabilan magától ül már
2017. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3,5 éves korában váltottunk 0 - 18 -asról 9 - 36-osra. Szerintem ilyen picinél fontos, hogy dönthető legyen, főleg ha hosszabb útra mentek.
2017. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Stabilan ül és több mint 9 kiló. Olyan ülést válassz, ami jól dönthető. Mintha hosszabb útra megyünk tartunk Pihenőkereszt, ahol sétálhatunk egy kicsit. 14 hónaposan váltottunk 9-18 kg ülésre,ekkor már járt is. Persze egy nagyobb babát lehet ekkor már nem tudsz háttal bekötni.
2017. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kettes.

Még a gyermekmentősök is kinevették ezt az elvet.


HA van olyan autód aminek a beltere felér egy limuzinéhoz és HA van olyan gyereked aki kibírja azt ha háttal van és az ülést nézi és HA van olyan gyereked aki elviseli hogy így kösd be - akkor hajrá.


A magyar autók többsége nem alkalmas az ilyen ülésekre, hiszen ahhoz egy kisbusznak kell lennie, hogy elférjen lógva(!) a gyerek lába az ülés háttámlája előtt.

2017. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 8-as, sima hyundai szedánban háttal ül a 96 centis 2 évesem. Bőven elfér. ;)
2017. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 0-25 kg-os ülést vettem, amikor kb 9 hónaposan kinőtte a hordozót.

Ezt az ülést lehetett menetiránynak háttal is kötni, majdnem 2 éves koráig így volt.

És úgy 3,5 éves lehetett, amikor ezt kinőtte, és vettünk 9-36-os ülést.


Szóval a 9-36-os nem pici babának való, hanem minimum 2-3 éves gyereknek. Szerintem.

2017. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!