Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól ültethetem be a...

Mikortól ültethetem be a gyereket nem dönthető 9-36kg-os autosulesbe?

Figyelt kérdés

Azt olvastam esdig, hogy ha magától kiül mászásból, de akkor már elbír a gerince akármekkora távot(3órás autóút)?

Koszonom elore is


2017. dec. 15. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán elfér bármilyen kocsiban. Fejlettebb országokban 4 évig úgy ülnek a gyerekek. Fiam 2 év 3 hónapos volt mikor már menet irány szerint raktuk.
2017. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
56%

Ez mind szép és jó, de mindig azon gondolkozom, h frontális ütközésnél ez tényleg szuper, de ha hátulról jönnek beléd, akkor meg menetiránynak háttal ül rosszul a gyerek. Ráadásul külön rizikófaktor ha a lába hozzáér az üléshez, akkor ütközésnél megfeszülhet, és a gyerkőc sérülhet.

Egyébként az én kisfiammal kb sehova nem lehetett menni még háttal volt bekötve, mert végig kiabálta, sírta az utat. Ez megszűnt menetiránnyal szemben. Ezért néztem utána és a gyerekek egy bizonyos százaléka - így igaz a felnőttekre is - nem bírja az utazást menetiránnyal háttal.

A 9-36 kilós ülésben is vannak dönthető fajtâk, érdemes ilyet választani. Szerintem ha már sokáig elücsörög anélkül, h támaszkodna, vagy lógatná a fejét, akkor áttehetitek. Az, h ki fog-e bírni három órás utat majd menet közben fog kiderülni. Mi fokozatosan szoktattuk át a gyereket, először csak rövidebb utakra, aztán mikor láttuk, h minden rendben, eltettük a hordozót.

2017. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akár frontálisan akár hátulról mennek beléd akkor kb kampó vagy a védangyal odafönt tud segíteni, más senki.

A gyerek kb 8-9 hónaposan absz kinőtte a hordozót így váltottunk gyerekülésre.

2017. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 24. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!