Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szempontra érdemes...

Milyen szempontra érdemes figyelni autós gyerekülés választásakor, esetleg konkrét típust tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A kisfiamnak most fogunk nézni gyerekülést (10 hónapos), s van pár szempont a fejemben, de sztem nem vagyok még elég körültekintő.

Dönthető támlájút keresünk majd, biztonságos legyen, a fej rész is kényelmes de ütődés esetére kicsit szűkebb legyen a stabil tartás miatt, az anyagát olyannak képzelem el, ami hidegben és nagy melegben sem rossz (ne süljön, izzadjon beleszegény).

Esetleg van konkrét bevált típus, amit ajánlanátok? Debrecenben is megnézném és netes vásárlás is szóba jöhet, reménykedem januári akciókban is. a esetleg ilyet is tudtok, nyitott vayok rá. Köszi előre is ;)


2018. jan. 2. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi römer King ls II vettünk, paraméterei miatt, és Sztem a legfontosabb bele ültetni, h hogy érzi magat
2018. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan kell ami háttal beköthető. Römer, britax, cybex.
2018. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hattal kotes szerintem is,az az elsoszamu.

Minnel tovabb hattal utazzon.

Mi espirot vettunk,jo nagy a gyerkoc,sok ulesben mar a vasarlaskor(szinten kb 10 hos volt) sem fert el kenyelmesen.

Mindenkepp ugy vegyetek ulest,hogy elotte bele tudjatok ultetni a gyerkocot.

2018. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Akkor így el is vetem a csak netes vásárlást :O
2018. jan. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!