Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek is gáz a fekete...

Szerintetek is gáz a fekete babakocsi?

Figyelt kérdés
Nem teljesen fekete van benne minta . Nekem és páromnak nagyon tetszik de anyósom nagyon ellenzi a fekete babakocsit.
2018. febr. 2. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem vennék feketét, mert nyáron nagyon megszívja magát a 40fokban, és a babának még jobban melege lesz.

Meg kiszívja a színét a nap.

Amúgy nem "gáz" de én nem vennék, hanem világosabb színűt.

2018. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk is fekete van. Szerintem teljesen praktikus. Szerintem nem gáz
2018. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem gáz. De én sem vennék, amiatt amit az első írt.
2018. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
elég undorító szín babacuccnak. én ingyen se venném meg. az temetős gyász szín. nem való babás dolgokhoz.
2018. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk fekete van. Nyári baba, biztos nem toltam napon... de csak addig hasznàljuk amíg nem ül stabilan, jó eséllyel 11 hósan nem lesz gond ezen a nyáron mivel már most próbálkozik. A babakocsi súlya miatt, hiába egy könnyebb fajta, 1 emeletet cipelni ez is sok. Úgyhogy nem sül bele a baba nálunk.
2018. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Anyósod, annak idején olyat vett amilyen neki tetszik, ti meg olyat vegyetek ami nektek tetszik, eleve nem értem ebbe miért kell beavatni a családtagokat, ez a ti kettőtök dolga.

Egyébként nekünk is fekete volt, de csak az alapszíne, mert a kupolája az Safari mintás. Most az, hogy az oldala meg a váza fekete az miért baj.

2018. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk is fekete van . Valóban igaza van az első válaszolónak a hátránnyal kapcsolatban ( mi angliában élünk igy ez a veszély nem igazán fenyeget :D ) . Én nem hagynám ,hogy anyós bele szóljon . egyszer hagyd ,hogy hangja legyen ilyen dolgoknál aztán már a következő kérdés a mit kezdj vele mert mindenbe beleszól.
2018. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1%
A teljesen fekete olyan,mint egy kis koporsó....sose vennék olyat
2018. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem simán jó a fekete! Főleg ha mind a kettőtöknek tetszik. Úgyis tele akasztod majd mindenféle színes logó játékkal. Anyukával meg ne foglalkozz, ti vagytok a lényeg!!!
2018. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Anyós majd vesz a sajátjának olyat, amilyet akar. Ja, hogy neki már nem lesz? Szívás. :)


Én simán vennék feketét, ha az tetszik. Aki azért nem venne, mert gyász szín, az szintén ne vegyen. Én rühellem, hogy még ezen is be kell feszülni. :D Én kék babakocsit fogok venni, ha lány lesz, akkor is, mert a kéket imádjuk a párommal. Ne foglalkozz másokkal, ha nektek a fekete jön be, hajrá!

2018. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!