Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Első gyerekem, nem igazán tudom, mit kell nézni.

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 6. 22:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A miénk 3 kerekű és 1 kézzel is stabilnak érzem kisebb patkán. A másik gyerek kezét meg fogom. Nagyobb patkánál 2 kézzel kell ez tény. Lehet stabilabb a 4 kerekű na de a 3 kerekű is stabil szerintem. Legalábbis nekem nincs bajom vele.
2018. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Fentebb linkelt Coletto Austin 3 volt nekem is. Két gyereket szolgált ki nálam, két év van a gyerekek között, így négy évig folyamatosan ment. Kolléganőm vette meg az unokájának, kifogástalan állapotban volt. És nem borult fel soha. Volt Quinny Zappom, az is jó volt, de az tényleg megborult, ha a gyerek kiszállt belőle és esetleg volt egy táska a tolókarján :-) De ha toltam, akkor soha. Volt egy Peg Perego Pliko P3 is, ezt is szerettem, de a két kicsi, amolyan plusz kocsi volt, alapvetően a Colettot használtam. Gondold át, hogy mit szeretnél, kell-e lépcsőzni, tömegközlekedni babakocsival, milyen utakon fogod jobbára tolni, milyen összegben gondolkodsz. Érdemes esetleg használtan egy minőségibb kocsit megvenni.
2018. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!