Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit választanáto...

Melyik babakocsit választanátok, dupla vagy szimpla elsőkerekű sportbabakocsi a jobb?

Figyelt kérdés

7 hónapos 10 kgos babámnak keresek könnyű, dönthető hátú babakocsit elsősorban bevásárlásokra, kényelmes nagyobb 3in1 babakocsink mellé, tehát nem terepre, nem altatáshoz..

Melyiket választanátok?


Foppapedretti Hurra

Foppapedretti Passenger

Chicco Liteway

Peg Perego Pliko Mini Manri

Espiro Energy sport


2018. febr. 13. 12:07
 1/3 A kérdező kommentje:
úgy értem kocsiból ki kocsiba vissza babakocsira gondolok, nem a boltig mennék vele.
2018. febr. 13. 12:15
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Ezt miért kell hozzátenni, hogy séta helyett a benzint fogyasztod? :)


Sima, az átlagosnál nagyobb kerekű sportkocsink van. Szeretem, mert nem akad el semmiben, nem szorul a kerekek közé a sár, a fű, a kavics (mint barátnőmékénél).

Cybex Callisto.

2018. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést nem ezt akartam hangsúlyozni hanem hogy olyan babakocsit szeretnék amit kocsiba könnyen be tudok rakni. Lévén falun lakunk, a városba autóval tudok bemenni. A helyi kisboltba ahogy írtam továbbra is gyalog megyünk a nagyobb babakocsival. ...
2018. febr. 13. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!