Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák, Mykids 3in1 babakocsi...

Anyukák, Mykids 3in1 babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 22. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről nem lesz tapasztalat. Ismeretlen.
2018. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyanúsan olcsó és ismeretlen, nem gondolnám, hogy sok minőségi, strapabíró anyagot és alkatrészt pakoltak volna bele ennyi pénzért. Ránézésre tuti, hogy rugózása nulla, a kerekei kicsik, gödrösebb úton tuti szétrázza a gyereket, mielőtt maga a kocsi is szétesne... Ha autóval is utaztok, ennek a hordozójába én biztos nem raknám a gyerekemet. Ha ennyi pénzt tudnék szánni babakocsira, inkább vennék egy használt, de minőségi babakocsit (én is így vettem egy szuper babakocsit). Nagyon jókat árulnak ennyiért!!! Ha olyat veszel, ami teljesen vízszintesig dönthető, nem kell mózest venned hozzá. Ebben az esetben olyat válassz, aminek a sport része a vázon megfordítható, így az első hónapokban veled szemben lesz a pici, menet közben végig látod. Persze ez csak az én véleményem, de három gyerekem van, volt már pár babakocsink...
2018. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt én biztos nem venném meg. Inkább használtam vegyél ennyi pénzből egy minőségibbet.
2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!