Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor hany honapos kortol...

Horváth Anikóka kérdése:

Mikor hany honapos kortol tettétek a babátokat a sportkocsiba?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 09:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amikor ülni tudtak. A nagyot 6 hónaposan, a kicsit 7 hónaposan.
2018. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

3 hos mult mikor lecsereltuk a mozest.

Egyreszt nagy baba,masreszt rettentoen izzados(nyar volt),harmadreszt pedig a sportunk vizszintig dontheto volt.megis jobban elvolt benne,es kellemesebb is volt neki,hogy jobban jart a levego korulotte.

Ultetve csak akkor volt amikor mar stabilan ult.olyan 5 hosan picit megemeltem a hattamlat,de csak kb annyira mint a hordozo.

2018. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
Bő egy hete kezdtük el a rendes sportváltozatot használni, mert már biztosan ül magától. Ez nem kortól függ.
2018. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi a helyes válasz?
2018. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig jókat aludt a mózesben!! Meg a hidegbe nem szívesen vettem volna ki belőle! Kb 10 hónapos kora óta ül sportban :)

Szerintem akkor érdemes ha szépen ül magától!

2018. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
4%
Én inkább a családi autót javaslom, bár ez valószínűleg azért van, mert még sosem vittem babát Ferrarival.
2018. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
5%
216. De csak egy Golf volt nem sportkocsi.
2018. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!