Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan raktátok a...

Hány hónaposan raktátok a babátokat sportkocsiba?

Figyelt kérdés

Nekünk Pierre Cardin van és a mózest hamarosan kinövi ráadásul ma is elvittem sétálni végig üvöltötte az utat mert nem lát ki. :-( Amikor meg föl vettem nevetett meg nézelődött. Viszont még csak 4 hónapos lesz 24-én.

Ilyen a kocsink csak egy kiadással ezelőtti:

[link]


2009. júl. 15. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
én 5 honapos korátol raktam sportkocsiba (peg perego amico)de annak dönthetö volt a háttámlája.az én gyerköim is üvöltöttek a mozeskosárba azért vettünk másik kocsit.Ha rendes a védönöd kérdezd meg de az se jo ha végig sirja az utat.
2009. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is új kocsin gondolkodom.

Ezt néztem ki:

[link]


Szerintetek ez jó?

2009. júl. 15. 10:08
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi már 2 hós kora óta mózes nélkül vagyunk,mert kinőttük:)De a sportrész teljesen dönthető. Most vettünk,egy sportkocsit,ami szintén dönthető,de nem teljesen.Most már majd azzal közlekedünk.5 hós.
2009. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
A kislányom 2 hónapos kora óta van sportkocsiban, de a miénk vízszintesig dönthető. Több fokozatba lehet állítani, így amíg el nem alszik, addig egy fokozattal feljebb állítom (nem ülésig), ha elalszik, akkor visszateszem vízszintesbe mert úgy kényelmesebb neki aludni. Most 4 hós.
2009. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!6 hónaposak vagyunk és még várok,mert még nem ül magától.Nálunk is volt ilyen időszak,és akkor leültem mellé egy padra,beszéltem neki,de nem vettük ki.Most látom,hogy jól tettük,mert már nagyon elvan.De azért már én is várom a sportkocsis időszakot,de húzom,amig bírjuk!Biztos,ami biztos!/most biztosan sokan lepontoznak.../
2009. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó én nem pontozlak le én is félek átrakni. Pedig már kint lóg lába a mózesból. Meg is lepődtem hogy ilyen hamar váltottatok sportra. Na majd meglátjuk.
2009. júl. 15. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez tipikus gond a 4-5 hós babáknál. Szeretnének már függőlegesben nézelődni, a testi adottságaik pedig még nem értek meg rá. Én az 5 hónaposommal emiatt már nem is megyek sétálni egy ideje. Kérdeztem a gyermekorvost, hogy dönthetem e már a háttámlát, és azt mondta még nem. Kitartás!

Az általad kiválasztott babakocsik szépek, sajnos nem tudok hozzászólni, hogy jók-e a 4 hónapos babádnak.

2009. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki amit belinkeltél csak ez lapra csukható és nem esernyőre. Esetleg nehezebben fér be egy kisebb autóba. Nekem baby point van solar, nagyon kényelems nagyon szertjük és én is 5 hós kortól raktam át, igaz nekünk nagy volt az előző babakocsink is és elfért kényelmesen. Én lehet vennék a helyedben valami jó kis sportkocsit és átraknám abba hátradöntve, de nem teljesen.
2009. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Szia,a kisfiam is unalmasnak találta már a mózest..3 hónap után..Szóval elövettük a sport-részt,amit majdnem vízszintesre dönthetünk.Mikor már nyafi,felültetjük benne.Imádja!
2009. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz hogy végig üvölti az utat az emberek meg néznek. :-( De én is élvezem élvezném a reggeli sétát.
2009. júl. 15. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!