Akik 3:1-ben babakocsit vettek, meddig használtátok a hordozót autós ülésként?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babánk és úgy látom már nem sokáig lesz jó. Plusz kettő hónap múlva megyünk egy hosszabb útra és én nem érzem valami biztonságosnak. Milyen gyerekülest vehetünk egy 5 hónapos babának?
2018. jan. 12. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jó lesz az 5 hónaposan, míg nem tud stabilan ülni a (jó minőségű) hordozó ajánlott, majd ha stabilan ül akkor lehet váltani autósülésre de akkor is érdemes dönthetőt választani.

Mi 8-9 hónapos korában cseréltük le ülésre.

2018. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most 10 hónapos, 72 centi, 8 kg. Még jó, és amíg csak tudjuk, addig használjuk. Sokkal biztonságosabb háttal utaznia. Már vettünk másfajtát, de abból is olyat, ami hátrált beköthető.
2018. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
2 eves korig
2018. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

8 hónapos korában váltottuk le mert kinőtte és idő közben megtanult ülni így vettünk egy dönthető rendes ülést.


Szerintem még ezt az utat kihúzhatjátok ezzel az üléssel. Biztonságosabb neki, mint egy korának nem megfelelő, iránnyal megfelelő típúsú.

2018. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi is olyan 8-9 hónapos korában vettünk rendes autós ülést, amikor már stabilan ült, de abból is olyat vettünk, ami dönthető és háttal beköthető.
2018. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10 hónaposan utazott benne utoljára, de akkor már neccesen fért bele. Akkor volt 75 centi és 9,4 kg.
2018. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 éves korában cseréltük le, nem háttal beköthető, 9-18as ülésre. Akkor már stabilan ült.
2018. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi még a hordozót használjuk, hatalmas gyerekem van, de még jó neki kb 9hónapos korában fogunk újat venni neki, addigra növi ki.

Ha úgy érzed kinőtte, vegyél 0-18kilós ülést, ebből is van olyan ami úgy fektethető mint a hordozó.

2018. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha mindenkepp le akarod cserelni ilyen koran,akkor en is a 0-18as kategoriat ajanlom.abbol is mindenkeppen olyan fajat amit hattal is be lehet kotni.

Bar igazabol nekem orias volt a 3.es megis tudtuk hasznalni kb 10 hos koraig a hordozot.lehet a hordozotok valami extra kicsi fajta.

Mi 10 hos koraban 0-25 os ulest vettunk es mai napig hattal utazik.22 honapos.sott,meg most sem ultettem fel az ulest,igaz ezen a dontott pozicio is messze van a hordozoetol.amig igy elvan benne addig igy fogom utaztatni.sokkal biztonsagosabb mint rendesen ulve.

2018. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1 éves korig használtuk. a mienk nagyon stramp kis darab, szerintem biztonságos, 100%ig megbízom benne, pedig használtan vettünk. 3 hónapost még nem ültethetsz, az a baj, 5 hónapos sem, főleg nem hosszútávon. vegyél használtan egyet, és eladod fél év múlva.
2018. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!