Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Cybex Balios S...

Van valakinek Cybex Balios S vagy Anex Cross babakocsija?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A két kocsi között vacilálunk, és bár az Anex jobban tetszik, mégis praktikusság és biztonság miatt a Cybex felé hajlok. Ha ez lenne a kiválasztott, akkor feltuningolnánk 3:1-re. Az Anex a sport résszel a későbbiekben szerintem túl nagy lenne;szeretnénk egy kocsival végigvinni a dolgot. Minimum két gyerkőcre tervezünk, ezért szánnánk rá ennyit.


Ha van más javaslatotok, azt is szívesen veszem.



2018. júl. 11. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

10, te zseni, hol írta, hogy a hordozót használja sétáláshoz? Sehol.


Egyébként az anex csuda gerinckímélő hordozója egy nagy kalap kaki, még az adac listára se került fel, míg a cybex díjnyertes.

Nem más gyerekét fogod masszírozni, hanem a sajátodat temetni, ha ekkora sznob vagy, aki még tájékozódni is képtelen. ;)

2018. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es!


Milyenek az ilyen anyukák? Kérlek, fejtsd ki!

Mint írtam is, a Cybexet 3:1-re fejlesztenénk fel, ami áll egy hordozóból, egy, mózeskosárból és egy , sportrészből. Azt viszont sehol nem írtam sem én, sem más, hogy a hordozót fogom a kocsira csatlakoztatni és naponta minimum 2 órát abban tologatni, csakhogy neked legyen munkád,bár nem tartom hátránynak, hogyha a szükség úgy hozza, hogy rá tudom tenni. A cybex hordozóknak egyébként jók a töréstesztjei és még gerinckiemelő is van bennük. 🤔


Egyébként, ha ennyire elhivatott vagy, akkor kérlek hadd ajánljam a figyelmedbe a Jane és Cam babakocsikat. Az ezekhez tartozó mózeskosár beköthető az autóba.


Na, az olyan anyukákat, mint Te, fogja a többi anyuka elkerülni a játszón, egy-egy baba-mama foglalkozáson, majd az ovis szülőin sem ül melléd senki.

Milyen az olyan? Tipikus kihanemén teremtmény, aki azt hiszi magáról, hogy a seggéből süt a nap,aki nem tud érvelni, csak hőzöng, hogy márpedig neki van igaza. Egyébként tapasztalatokat kértem, azzal viszont nem tudtál szolgálni.


Kellemes babavárást, és minden jót kívánok a továbbiakban!

2018. júl. 15. 14:43
 13/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Mi az anex crosst választottunk,használat során a következőket tapasztaltam:

Szeretem:

+magasan van a mózes/sport részben magasan üll a baba. Így közelebb érzem magamhoz.

+Nagyon jó a rugozása,paskára,kisebb buckákon erőlködés nélkül emelhető

+Babám szeret benne aludni,jól ringatható

+ Erős ,masszívnam tünő váz (5 hónapja használjuk)

+ Hajlítható tolókar,ami tök jó ha az asztal mellé állítjuk.


Számomra hátrány:

- Nagyon nehéz,lépcsőn emelget egy gyerekkel brutális. Lépcsőztetni nem lehet mivel a fék középen van.

-Kis autó csomagtartójába csam leszedett kerekekkel fér be,úgy viszont nagyon jól össze csukható

- Nem kosár,hanem alsó tároló van,amelyet összecsukáskor érdemes leszedni. Pont a fedő oldal kerül alulra. :$

- A hordozót most már nem venném meg,inkább 2 in 1 et csak. Ha jól láttam csatlakoztatható hozzá maxi cosi/cybex hordozó is. Ezek sokkal profibbak mint ami hozzá van. (Nem próbáltam,hogy paszolnak e,érdemes utána kérdezni). A napárnyékolója rémes,mivel nagyobb babánal letolva belóg a fejére,zavaró a karnál.

- Tolni méretéhez,súlyához képest nagyon jól lehet.

- A kerekeket felfújni nehéz,problémás.

- 5 pontos bekötő a sport részben gagyi.

- Fekete mózes ultra jól nézz ki,elegáns. Viszont gyüjtina port és 3 hó használat után elkezdett barnulni,pedig nem állt órákat a napon.


Összeségében szeretem a kocsit,mivel a babám szereti és hasonló kocsikhoz képest könnyen irányítható. Van egy utazos kocsink,mama&papas armadillo flip xt. Könnyebb,jobban fordul ,tolni álom. Sajnos a gyerek nagyon alacsonyan üll. Memoria matracos amit ő is imád! Sajnos az anex nem ennyire párnázott,nem érzem benne a hasonló minőséget.

2018. aug. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Bocsi az elírásokért,teloról írtam és nem tudtam visszaolvasni egyben.
2018. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hű, ha az armadillo flip xt könnyen kezelhető az anexhez képest, akkor tényleg jó vacak lehet. Armadillo után volt cybexünk. Ég és föld, a cybex javára.
2018. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is anexünk van, én nagyon szeretem. Persze kiránduló kocsink nekünk is van, mutsy nexo lett.
2018. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!