Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák akik keetes házban...

Anyukák akik keetes házban laktok, hol tároljátok a babakocsit?

Figyelt kérdés
Garázs, tároló, terasz, vagy bent a házban? Akik bent tartják mindig lemossák a kerekét mielőtt beviszik?
2018. júl. 30. 08:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az udvaron. Társasház, az egész nap kint ülő idős bácsi bio térfigyelő. Ha ismeretlen jön be, feltartóztatja és kikérdezi.
2018. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az eloszobaban hagyom. Eleve cipovel is addig megyunk, ott minden nap feltakaritok. Nem mostam le soha a babakocsi kereket, de sar nem is szokott lenni, mert vegig jardan jovunk mar jo ideig, mielott a hzhoz erunk.

A kerthez, teraszhoz a hazon keresztul kellene tolnom, akkor mindent osszejarnek vele, a garazs pedig tele van az autok es a ferjem gepei miatt, raadasul olyan “szerelos muhely” szag van.

2018. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lettem lepontozva. Nem hiszem, hogy csak nálunk van bent a kocsi, altatáshoz nekünk nagy segítség, mert valamiért nem alszik el a kiságyban egyedül. Többször is próbáltuk. Így viszont miután elaludt a kocsiban, berakom az ágyába és vígan alszik tovább. És nem sír ébredéskor sem. A nappaliban természetesen nem koszosan tárolom, nem a szőnyegen tologatom, hanem oldalt a cipőtartó mellett.
2018. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Váz a garázsban van, a mózesek, ülések a házban. Harmasiker babakocsi, nem férne be az ajtón egyben, csak szétszerelt állapotban. A gyerekeket meg mózessel együtt hozom be, így könnyebb.
2018. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a bejárat elött van egy kis fedett része a kertnek, és a vázat mindig itt hagytam, amíg kicsi volt, csak a levehetö mózest vagy maxicosit vittem be az elöszobába. Most már nagyobb és egy kisebb összecsukható babakocsit használunk, azt meg csak úgy simán ott hagyom kinn a fedett rész alatt, vagy olykor a kocsicsomagtartóban marad. A piszkos kerekeket soha nem toltam be még az elöszobába sem.
2018. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

13-as! Én is pont így csináltam. A kislányom imádott abban aludni, ráadásul olyan féléves kora körül, amikor már nagyon érdekes volt Neki a világ, nem is tudtam máshogy elaltatni, csak a ringó babakocsiban. Az akkor 2 éves bátyusa folyton jött-ment, a kislányom pedig forgolódott utána, mint a ringispil. Szval a babakocsit tologatva könnyebb volt, pár perc alatt álomba ringattam. Én is bent a lakásban altattam nyilván. Persze, ha olyan idő volt, azonnaé sétáltunk, játsziztunk, akkor is vígan aludt a kocsiban.

Szval nyugi! Ne foglalkozz a lepontozókkal! Én is meg fogom kapni, mert offolom a kérdést, de teszek rá.

2018. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Fedett autóbeállóban, kivéve télen. Akkor csak a váz van kint, az ülés részt beviszem a szekrény tetejére.
2018. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Garázsban.
2018. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!