Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Berry baby babakocsi vélemények?

Berry baby babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
Ezt a márkát néztem ki, nagyon tetszik és elfogadható árban is van. Viszont a neten nem találtam véleményeket, megéri e az árát.
2018. aug. 18. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Nekünk Berry Baby Lux 3:1 babakocsink van mi nagyon szeretjük! Rosszabb utakon is jól használható, masszív babakocsi és ennek volt a legkönnyebb a váza mi ezért ezt választottuk (2. emeleten lakunk és nincs lift).
2018. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még valami.. ezt a márkát ugye csak neten lehet megrendelni tőlük, és nem árulják más boltokban? Azért is tettem fel a kérdést, mert vélemények nélkül látatlanban megrendelni, mindenféle kipróbálás nélkül merész lett volna, lehet lerágtam volna a körmeimet míg megérkezik.😂
2018. aug. 18. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán van boltjuk, mi ott személyesen néztük meg és próbáltuk ki. Azt hozzátenném, hogy 6 hét mire megjön a babakocsi, szóval érdemes időben megrendelni. Más városban nem tudom, hogy van-e ilyen márka.
2018. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen láttam, de sajnos Nyíregyháza messze van nagyon. Így majd marad a rendelés. Köszönöm szépen! :)
2018. aug. 19. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!