Melyik a jobb babakocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!

Melyik a jobb babakocsi, melyiket érdemes megvenni. Illetve ha van valakinek mi a tapasztalata.... előre is köszönöm.


Armadillo babakocsik (7kg)

https://www.youtube.com/watch?v=5PVMnvDhRd0


vagy


Phil & teds go (5kg)

https://www.youtube.com/watch?v=lU-4KENB5Ww



#babakocsi #armadilló #phil & teds go
2018. aug. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem mind a kettő videót. Hát, figyelj, ez attól függ, hogy mennyit fogod cipelni, megpakolni, vagy amúgy is autóval jársz, amibe belepakolsz a babakocsiból, így azt csak sima sétáltatásra használnád. Ha meg tömegközlekedel, felszállásnál, leszállásnál stb. úgysem fogod összecsukni, mert hiába 5 kiló a babakocsi, a gyerek a kezedben, babakocsi a másikban, a táskád meg egyéb szatyor meg a nyakadba, szóval tök felesleges.


De mindent félretéve:

- Phil and Teds go:

előny: kisebbre csukható és könnyebb, mint a másik, nagy csomagtartója van (habár kisebb, mint a másiké).

hátrány: marha macerás összecsukni. (Kinyúlsz, miközben benyomod, aztán meg alatta átnyúlsz... ez csak azért néz ki marha jól, és egyszerűnek, mert nincs ott egy üvöltő gyerek, + 2 csomag meg járókelők, akik vagy kikerülnek vagy nem.) Továbbá csak 2 fokozatban állítható a támla (ülő, fekvő), pedig simán megoldható lett volna a több fokozat. A kupolája nem húzható le, nem bővíthető.


- Amarillo:

előnyök: Csak egy karelfordítás, és össze is csuktad, meg egy rántással ki is nyitottad. A csomagtartója is jó nagy. Sajnos az nem derül ki a videóból, hogy hány fokozatban dönthető. A kupolája mélyre lehúzható.

hátrány: 7 kiló (mondjuk ez annyira nem hátrány)


Minden szempontból, nekem az Armadillo jött be. Én azt venném meg.

2018. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az armadillo-t ismerem, remekül néz ki, széles, nagy ülés, xxl kupola, de elég s.ggnehéz kocsi, ami a kis súly ellenére is megnehezíti a tologatást, legalábbis egy hasonló súlyú másik kocsihoz képest. Megrendeltem, visszaküldtem.

Végül Cybex Callisto-t vettünk, ami nehezebb, de könnyebben tolható.


A phil&ted egyáltalán nem szimpi a videó alapján. Kicsi kupola, túl pici kerék, nehézkes összecsukás.

2018. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Armadillo

Nagyon tetszik biztos azt venném

Ha nem kaptam volna egy hasonlóan fullos babakocsit extra jó áron akkor biztos armadillo lett volna :)

2018. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Tévedtem az Armadillo igazából 9 és fél kg és igen én is inkább ezt venném, csak nem tudom hogy utazáshoz jó-e. :( Nemsokára utazunk, repülő ,átszállás stb... Ami engem a Phil & teds go -ban nagyon zavar hogy kicsi a kupolája... :( Esetleg valakinek repülő utazással kapcsolatban van tapasztalata illetve melyiket ajánlja?

2018. aug. 15. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor még a callisto könnyebb is. 8 kg.

[link]


Repüléshez olyan mindegy, mert egyiket se viheted fel, csak a lépcsőig tolhatod és bármilyet veszel karcosan, koszosan kapod vissza. Mi a callisto-val utaztunk.

A tengerparti kavincson nehezen, de elment és jól jött az xxl 50 spf kupola.


Egyébként ha kifejezetten repüléshez kell és gyakran mentek majd, lehet érdemes lenne a kézipoggyászméretűre csukhatóakat is megnézned. Mondjuk azok leginkább csak arra valóak + plázasima felületre, tengerpartra már aligha.

Gb pockit, cybex eezy, babyzen yoyo

2018. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!