Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Bebetto "42"...

Van valakinek Bebetto "42" 3az1ben ikerbabakocsija?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy milyen vele közlekedni és hogy nem e zavaró, hogy az egyik babára nemlehet rendesen rálátni. Eddig mindenki azt mondta, hogy mindenképp ilyesmi kocsit vegyünk mert üzletekben könnyebb közlekedni mint azzal ami egymás mellett van. Vélemények?
2018. szept. 11. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Imádom. Egy kézzel irányítom, mert még csüng rajtam a 22 hónappal nagyobb nagytesó is. Rengetegen jegyezték meg az utcán, hogy iszonyat jól ki van találva a kocsi. Nem zavaró amúgy, hogy egymás mögött vannak, emiatt nem vennék egymás melletti kocsit. Már a sportrészt használjuk, egymással szembe fordítva ülnek.
2018. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sem tetszik, hogy így vannak elhelyezve a mózesek. Nekünk baby active twinni van, itt rálátni mindkettő babára. De boltba nem megyek velük. Vagy egyedül megyek boltba és a férjem vigyáz rájuk vagy férjemmel megyünk boltba és szüleim vigyáznak rájuk. Nem szívesen visszük őket tömegbe, legkondis helyre. Amikor nagyobbak lesznek, akkor úgyis cserélünk kisebb kocsira. Belegondolsz, hogy vásárolsz velük? Egy kézzel nehéz tolni, kanyarodni ekkora babakocsikkal, így nem tudsz kosarat cipelni.
2018. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
#1-es vagyok, én rendeszeresen piacra járok a Bebettoval úgy, hogy még egy 2,5 évest is terelgetek a szabad kezemmel. Alsó kosárba+hátizsákba pakolok. Gond nélkül bejárunk így rendszeresen négyen az akadálymentes gyógyszertárba és pici helyi Coop-ban is elboldogult már a karaván.
2018. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából elég jó áron áttudom venni valakitől ezt a Bebetto kocsit amiatt is kérdeztem, nemakarok 200ezreket költeni rá :) Nekemis van egy 2évesem, jelenleg vele is nehéz elmenni vásárolni, elsem tudom képzelni hogy még egy ikerbabakocsit toljak közben.
2018. szept. 12. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!