Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Jó fajta babakocsi, nem...

Jó fajta babakocsi, nem horror áron?

Figyelt kérdés
Írnátok pár márkát, esetleg típust, amit 100 körül lehet kapni? eddig az abc design fajtáit nézegettem, arról írtak sok jót

2018. okt. 22. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét még a Touragoo babakocsik között is. Esetleg Hauck.
2018. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ kell-e emelgetned pl. buszra, lépcsőn, milyen terepre szánod stb.

Mi expander mondo grey-t vettünk, imádom. Nehéz babakocsi, de nekem 7 hónap alatt egyszer sem kellett megemelni. Szuperül irányítható, nagy fedett cipzáros pakolórésze van, könnyen tolható, kislányom imádott a mózes részben lenni, 6,5 hónapos koráig abban volt. A sportrész is nagyon jó, mindkét irányba rakható. Hordozója is van.

130ért vettük, nekem tökéletes, nem cserélném semmire.

2018. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi hauck vipert vettünk 85 ezerért, igaz a súlya volt a legfontosabb, mert 1 emeletet cipelni kell. De szerettük a babakocsit. (Csak nyilván egy könnyű sportkocsihoz képest ez is nehezebb így lecseréltük,ha már ült rendesen.)
2018. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maclaren!
2018. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz csatlakozom, mindkettővel van pozitív tapasztalatom. Első gyerekkel Hauck volt, csak sport babakocsi mikor már tudott ülni, iszonyat bevált!

Most másodikkal Touragoo Ramble 4-et vettünk, egyelőre nagyon szeretem. Ez mózesből és sport részből áll, hordozót külön vettünk hozzá Cybexet, adapterrel csatlakoztatható rá az is.

És így került összesen kicsivel több, mint 100ezer forintba.

2018. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Coffelia ***** válasza:
Olyan kell, aminek többféle cserélhető ülése van? Nekünk nincs autónk, így egyféle ülésest vettünk, Graco-t a Brendonban. 23.000 Ft volt, plusz karabinerekkel belecsatolható pamutbélésespuha mózes. Háromféle állású a sima ülése, most 2 éves én 4 hónapos, és még mindig használjuk. 10 kg alatti az alapsúlya, mégis egy rinocérosz, még mindig semmi baja.
2018. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlásokat, szétnézek köztük. Nem tudom, hogy funkcionálisan mi a jó választás, szerintetek milyet érdemes venni? Leírom a körülményeket.. Első baba, úgyhogy fogalmam sincs.. Amiket olvastam eddig: felesleges sok pénzt költeni egy újszülött babakocsira, mert mikor ülni fog, úgyis lecseréled egy esernyőre csukhatóra. Holott azt gondolnám, hogy ha már veszek, legyen praktikus és legyen több éves korig jó. Mert akkor lehet hogy pár hónapot hordozással is kibírnám, aztán meg vennék egy sportot, nem? Nem tudom... még átgondolni sem nagyon tudom az a baj. Mózeskosár az mire jó? Nem felesleges darab? Kocsink van, szóval hordozó az mindenképp kell- ez kell a kocsiba, ugye? 3. emeleten lakunk, viszont nem tudom hogy felhoznánk-e valamikor is, mert pincénk is van. Igaz-erkélyen altatás lehet nem rossz, de helyette sétálni is levihetem, hisz kutyánk is van, akit ha párom dolgozik, nekem a gyerekkel kell levinnem napi 1x-2x- attól függ. Valamint terepre is legyen jó, mert szoktunk menni kirándulni. Egyelőre ezek azok a szempontok, amik megfogalmazódtak bennem.
2018. nov. 10. 11:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, vagy a mózeskosár az maga a fő fekvőrésze? Most esett le. :D
2018. nov. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!