Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, rossz utakra, rázós...

Anyukák, rossz utakra, rázós terepre melyik a jó babakocsi? Ami nem horror árban van.

Figyelt kérdés
Top riderünk van/volt városi normál aszfalt utakra tök jó volt, de elköltöztünk és a kicsi kerekei kirázzák a lelket is a lányomból (3hós).
2010. jan. 10. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ez elég masszívnak tűnik.

2010. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Olyan kellene ami bolygósítható is! A rossz úton tudom, hogy jobb ha nem bolyog,de máshol viszont az kéne (pl. itt 2 db bolt van, mindkettő olyan, hogy alig férni el babakocsival...) Nem egy gyerekbarát település, az biztos:(
2010. jan. 10. 16:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk JANÉ NOMAD van. Meg vagyunk elégedve vele. Rettenetesen sokat megyek vele minden féle terepen.
2010. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a Jane Nomad-ot, igazán rugózott mind a 4 kereke?
2010. jan. 10. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló helyen lakunk,nekünk még pici volt Bergon babakocsin volt jó volt a nagy kereke miatt,jol tudtunk közlekedni.Szerintem itt a nagy kerék is sokat számit.Ajánlok egy oldalt nézegesd hátha találsz valami jót.

[link]

2010. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk Tako kocsink van, jó nagy kerekekkel. Mi imádjuk.

[link]

Nekünk pont ez van, de ettől van olcsóbb Tako-is és a teszveszen is van egy pár jó áron! NAgyon jól bírja a terepet és a rúgozása is jó.

3 hós kiscsaj anyuja

2010. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is Jané nomad van, nagyon szeretem, terepen használom, de ugye a kérdésben benne volt, hogy ne horror árban legyen. Na ez a horror áras kategóra...
2010. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk Retrus van,jó nagy kerekekkel!Szeretem,mert itt sem túl jók az utak!A boltba,ill. a potára meg kenguruban kell vinnem,mert nem tudok a babakocsival bejutni,kinn meg nem hagynám!
2010. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A Retrus se bolygósíthító meg a tako sem :( Megnéztem ezt a Jane-t közben, és tényleg sajnos még használtan is 55-60 körül van...

Köszönöm a válaszokat mindenesetre!!!

2010. jan. 10. 22:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél kifejezetten bolygósíthatót? Szerintem az sokkal rosszabb rossz úton.

De ez az én véleményem.

2010. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!