Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok lépcsőzéshez?

Figyelt kérdés

Első babámat várom, így teljesen tapasztalatlan vagyok. 2. emeleten lakunk, lift nincs sajnos, így valami könnyű babakocsira lenne szükségünk, amit egyedül is elbírok.

Árkategóriában kb. 100-150ezer forint körül szánnánk rá, 2:1 vagy 3:1-ben kocsira gondoltunk.


2018. okt. 27. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8 vagyok.

Anno nagyon sok kocsit megnéztem mert fontos volt a súlya lépcsözés meg tömegközlekedés miatt. ~10 kilónál könnyebb kocsit nem sokat találtam, vagy ha mégis, annak horror ára volt. Azt hiszem egy cam kocsi vitte a pálmát, nagyon könnyű volt de cserébe 250ezer, ami nekem már sok.

Illetve még az tűnt fel hogy sok könnyűnek mondott kocsi nem volt stabil,inogott,nyeklett. A stabil, minőségi ~10 kiló környéki (mózessel) babakocsi már könnyű kategóriának számit, viszont cipekedés szempontból idővel ahogy nő a gyerek ennek már nem sok jelentősége lesz.

2018. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, én is meglepődtem, hogy hova tűnt a válaszod, mert először csak futólag olvastam el.
2018. okt. 27. 18:28
 13/15 anonim ***** válasza:
És még egyszer. :) Szerintem ebből is le tudsz szűrni valamit.
2018. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én hordoznám inkább fél évig, aztán egy könnyű vizszintesig dönthető sportot néznék fél éves kora körül.

Vagy ha esetleg van autótok, akkor vázról levehetős kagylóst vagy mózesest használnék, és csak azt vinném fel, ha a kocsi a ház előtt tud parkolni.

Én babakocsistul-gyerekestül tutira nem lépcsőznék. Gondolj bele, hogy még vásárolsz is pár apróságot. Tuti megszakadás... :(

2018. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
Szia!Én még csak most tudtam meg hogy babát várok,de ez már rég téma nálunk is.Mi 3.on lakunk +kutyánk is van.Párom azt találta ki,hogy a banakocsit az autó csomagtartójában fogom hagyni,ugyanis az kombi és elfér benne. :)
2018. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!