Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit választanánk, de...

Babakocsit választanánk, de adtok tanácsot? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Pár szóban a lényeg:

-nem fogok vele egyáltalán tömegközlekedni

-nem kell gyakran összecsukni (biztos néha majd igen)

-nagy autónk van, a méret nem lesz gond

-nem kell emeletre vinnem, sem cipelnem, sem liftbe tennem

-DE! kb. egyformán lesz használva intenzív terepen (kavicsos földút) és városi sétákhoz

-nagyon szeretnénk sokszor kint altatni a babát, ezért napellenző, szúnyogháló alaptartozék legyen

-késő tavaszi baba lesz, így nyáron lesz fontos, hogy nagyon jó szellőzésű, UV álló legyen

-szeretnénk a tesónak is megtartani, akit nem most azonnal tervezünk, így örülnénk ha masszív, strapabíró, jól mosható anyagból lenne

-tömör kerekei legyenek

-3 in 1 kocsit szeretnénk mindenképpen

-árban a határ olyan 200-250 ezer forint


Melyik az a márka, amit a fent leírtakhoz tudtok nyugodt szívvel ajánlani?


Minden segítséget előre is köszönök!


2018. nov. 18. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Nem biztos, hogy minden igényt kielégít, de általánosságban ajánlanám a Touragoo babakocsikat, ami most nagyon tetszik, a Tweed Gel Multicolor Premium, mert imádom a színes babakocsikat. 😊 ABC design salsa vagy viper. Szerintem ezek rosszabb terepen is elmennek.

2018. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanilyen szempontokkal nagyon bevált a Gallardo Verona. Júliusi a kislányom, rengeteget voltunk kint, szuper a mózese, az egész vázszerkezet, a rugózás, nagyon könnyű vele közlekedni bármilyen terepen. Kiegészítőként én vettem hozzá egy másik szűkítő betétet a hordozóba, mert azt jobbnak találtam, és egy napvitorlát, mert hiába volt jó az árnyékolása, így lett tökéletes. A kupola szövetborítása szétzippzározható; így egy szunyoghálós kupolát kapsz, ami nagyon jó légáramlást tesz lehetővé a mózesben.

Mi is tesónak is szánjuk majd idővel, ezért bézs színben vettük meg.

Ja és nem mellesleg: nagyon szép a kivitelezése.

2018. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Dada Paradiso Leo Elegance van. Júniusi a babám, eddig jól bírja a strapát a babakocsi, igaz még csak a mózest és a hordozót használjuk, a sport részt még nem. Az általad leírt kritériumoknak megfelel, bár nem tudom, hogy több gyereket ki tud-e szolgálni.A mi kocsinknak nagy előnye, hogy textilbőr huzata van, könnyű tisztán tartani fehér színe ellenére.
2018. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Első, nem tudom ki pontozott ennyire le sajnos, én mindenkinek zöld kezecskét adtam.
2018. nov. 19. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
En annyit javaslok neked, h igyekezz nemet, olasz, angol stb babakocsit venni.(cam, britax, hauck, joie, gb, stbstb) nekunk egy, romer britax van. Elsore volt egy mammakiddies 3in1 kocsink. Eg es fold. Nekem legalabbis nem volt meggyozo, de sokan meg azt szeretik. En szepen eladtam, miutan kinott a mozesbol a masodik babanknak mar a britaxhoz vettunk adaptert es mozest. A masik hogy a. 3in1 kocsiknak amennyi elonye annyi hatranya. Azt sem banom, h sport kocsink van es. Az adapterrel alakithato mozesesre, mert a 3in1kocsik nem arra valók (legalabbis egy reszuk) h egy 12+ kgosasfel evest napi tobb oran at tologassunk benne, en meg szeretek/szerettem kinn lenni a sracokkal es nagyokat setalni.
2018. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*12kgos masfel eves akart lenni. A kocsink amugy britax b-agile es regen vettuk
2018. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!