Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresünk, aminek nagy de tömör kerekei vannak. Lehetőleg travel system, 3az1ben legyen.

El lehet benne tolni a babát akár terepen is, ha például elmegyünk kirandulni, vagy nyáron füves víz parton.

200000Ft ig tudunk kolteni ra. Nem muszaly hogy ilyen drága legyen, de az is azempont hogy külön merev mozes legyen rá.



2018. okt. 27. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Barmit, ami nem 3in1 😂 en jol befurodtem vele, ki se hasznaltam, de mi varosban elunk, panelban.


Most Quimny Zapp Xtra2 van, imafom, a sima Zapp is jo volt, sot jobbb, ha nagyobb a gyerek, de kisteso miatt lecsereltuk Xtra2re....

2018. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azért 3az egyben melett dontottunk, mert autozunk is majd sokat, így ha jó féle hordozó van a kocsihoz akkor egyértelmű hogy azt vesszük 😊 de igazából a lényeg annyi, hogy legyen külön mózeskosár és külön sport rész hozzá. Meg ugye a tömör kerekek.
2018. okt. 27. 13:32
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

A mozest nem nagyon fogjatok kihasznalni, az ismerettsegi koromben kb mindenki megbanta, 2in1 sokkal praktikusabb.


Tako baby heaven exclusive, bar a kereke nem tomor... en rohadtul megbantam ezt a TANKot, sehol nem fertem el vele kenyelmesen....

2018. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Hordozo alap h kell....
2018. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Miért ne használnánk ki a mozest? Hát amíg nem ül addig mibe rakom ? :)
2018. okt. 27. 15:02
 6/23 A kérdező kommentje:
És kérlek csak olyat írjatok, amin NAGY TÖMÖR kereke van :)
2018. okt. 27. 15:03
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Hordozoba fogod rakni, foleg, ha van kocsitok, hirdozoba bekotod, a vaz megy aaz csomagtartoba, vagy ezek melle meg viszed a mozest is?!

Hidd el felesleges lesz, en is ragaszkodtam a mozeshez, de semmi ertelme, meg teli babanal sem, foleg nem nyarinal, raadasul ki se lat belole, hordozoban a par honapos is jobban elvan, mert tud nezelodni, max annyi elonye van 1-2 honapig teli babanal, h jol be tudod csomagolni a setakhoz.

Viszont, ha ennyire ragaszkodsz a mozeshez, olyat keress, ami autoba bekotheto, es helyettesiti a hordozot!

En nem irok tobbet ehez a kerdeshez, de majd varom a tapasztalataidat a mizessel kapcsolatban a babad 4-6honapos kora korul, kivancsi vagyok, h neked bejon e, de mondom en is anno ragaszkodtam hozza...

2018. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

Jah meg annyi, h amig kicsi sokszor elalszik a kocsiban a hordozoban, na en azert fel enm ebresztettem volna, h atrakjam a mozesbe, inkabb gyors bevasarlas a tescoba, mig nyugi van 😂

Szoval, ismet egy voks a hordozo+ vazra

2018. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Előző! Miért alap, hogy a budira is autóval megy majd a kérdező?

A napi sétákra mi pl.: soha nem indultunk hordozóval. Minek tettük volna? A séta séta, nem autókázás.

8,5 hónapos volt a lányunk, amikor sportra váltottunk, addig mózeses volt. Akkor nőtte ki teljesen, de imádta, azért nem váltottunk előbb illetve még ekkor se tudott kiülni.

2018. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Maradjunk már a kerdesnel ha lehet.

Olyan babakocsit keresek ami 3az1ben, tömör nagy kerekű. 200ezer Ft ig. Aki tud írjon ilyet. Eldöntöttük már hogy ilyet akarunk, csak nem talaljuk a tökéleteset. Köszi

2018. okt. 27. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!