Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az egész autóban mindenhol...

Az egész autóban mindenhol csak menetiránynak háttal tehetem be a hordozót?

Figyelt kérdés

3 hós a babám, eddig mindenhova a férjem vitt minket, de most új munkahelye lett ahonnan nem engedik el. (Pl mikor oltasra kell menni)

Mivel mi falusiak vagyunk így a másik városban van a gyerekorvosunk, kénytelen leszek én vinni egyedül. Eddig mindig hátul volt a hordozó, háttal a menetiránynak, én ültem mellette, Apuka vezetett.

Nemtudom az erre vonatkozó szabályokat. Előre csak úgy tehetem hogyha kivan kapcsolva a légzsák? És akkor is csak háttal gondolom. De meddig kell háttal tenni, mennyi idős korig? Nemtudom az én autómban kilehet-e kapcsolni a legzsakot az anyósülésen. Ha nem, akkor csak hátra tehetem háttal?? Akkor egyáltalán nem fogok rálátni :( persze nemsokminden történhet talán ...eddig mindig nézelődött vagy aludt...de hát ott voltam mellette...ha elkezd sírni félrenyel, bármi...? Így menjek vele? (15 percről lenne szó) Jobban szeretném ha elől lenne mellettem vagy hátul lehetne úgy hogy előrefele néz a hordozó. Köszi a válaszokat.


2018. dec. 3. 08:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Párszor vezettem úgy 3 hó alatt, hogy a párom ült vele hátul. Vezetni nem felejtettem el, megpróbálok nem paramami lenni hogy egyedül kell vinnem
2018. dec. 3. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!