Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mutatnátok olyan etetőszéket...

Fókamóka kérdése:

Mutatnátok olyan etetőszéket aminek csak a háttámlája dönthető? Mert csak olyat találok aminek az egész ülőrészét lehet dönteni

Figyelt kérdés
Már végignéztem mindent de egyszerűen nem találok olyat..ha lehet csajosat!köszii!!!

2015. szept. 9. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

gondolom nem véletlen, szerintem a felnőttek sem esznek hátradőlve, talán csak moziban


de hátha linkel valaki, én nem tudok

2015. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van: [link]
2015. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk cam márkájú van, amit fekvőbe is lehet tenni és pihenő szék ként is lehet hasznàlni újszülött kortól . 49 ezer mi bababolton keresztül rendeltük volt hozzá bundás betét , amit ki is lehet venni, és egy játék híd :)
2015. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ez van nekünk


[link]

2015. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van.Mamas&Papas Snax.Nézd meg a webshopba.
2015. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hauck van nekunk szinten ilyen..Kinezetre olyan,mint a linkelt toorago,szinten brendon
2015. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat..a lorelli yam yam etetőszéke mellett döntöttem!
2015. szept. 11. 09:56
 8/8 A kérdező kommentje:
2015. szept. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!