Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A 2:1 vagy 3:1 babakocsi a...

A 2:1 vagy 3:1 babakocsi a praktikusabb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ. Hát van kocsitok akkor a 3in1 mert a hordozót be lehet rakni a kocsiba.
2019. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Élethelyzetfüggő. Mi nem autózunk sokat, így a kb. 10 hónap alatt mig jó volt a hordozó, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor jött jól a 3. funkció (mondjuk akkor tényleg jól jött).
2019. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1, nem a hordozó praktikussága a kérdés, hanem hogy rá lehessen pattintani a vázra...
2019. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi sokat autózunk ( a nagyokat viszem suliba) így nagyon kell a 3 funkció. Vagyis nem jól fogalmazok, nekem 2 funkció kéne de ilyen nem létezik : amihez csak hordozó van és mózes :)

Mert amikor hozom viszem a többieket beugrunk a boltba vagy orvoshoz stb. akkor hordozót használunk a nagykerekű klassz rugós vázra, ha itthon sétálunk, akkor pedig a mózest 5-6 hónapos korig (nekem nagyrészt aludni szoktak séta közben és nem is voltak hosszú babák így nem nőtték ki a mózest mint sokan mások 3-4 hósan akár)

A sport rész idején (6 hós kor után)pedig én szeretem már lecserélni egy kisebb könnyedebb jobban pakolható darabra, tehát ezért mondom, hogy a 3 in 1 kocsinak én csak 2 részét szoktam használni.

2019. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Részemről egyik sem. Ezek a 2:1 3:1 babakocsik többnyire nem jó minőségűek de főleg a hordozóba (amin egy esetleges baleset esetében a gyerekem élete múlhat és az ADAC teszteken rendszerint a legrosszabb értékelést kapják) be nem tenném a gyerekemet. Én a jó minőségű travel system rendszerek híve vagyok amiket többnyire nem kapni csomagban hanem külön kell megvenni a részeket. Pl Cybex Balios S. Én ezek alapján vagy olyat ajánlok amit írtam vagy egy 2:1 külön minőségi hordozóval ami az ADAC teszten legalább jó eredményt elért.
2019. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mamma Kiddies-nek 1 éves korig használható a hordozója.


1 éves korig pratikus is autóba ? Vagy biztonságosabb autós ülést venni ?

2019. márc. 11. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónaposan kinőtte a hordozót és mivel el is érte az alsó súlyhatárát a rendes ülésnek és stabilan ülni is tudott ezért váltottunk. Ő nagy baba de lehet a tiéd csak 1 évesen nő bele a nagy ülésbe és addig jó lesz a hordozó ezt nem tudhatod előre.
2019. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mamma Kiddies-nek 1 éves korig használható a hordozója."


Bruhaha :D

Minden hordozó addig jó, míg a gyereked ki nem növi. Írhat rá a gyártó bármilyen kort, amikor a magasságtól és a súlytól függ. Viccen kívül pont MamaKiddies babakocsink volt az első (hordozóval). 9 hónaposan már a határon volt a gyerek, 10 hónaposan el is pakoltuk. És nem óriás.

2019. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem 3:1 veszek ha kinövi a hordozót akkor meg ülést.

Gyakran járunk anyósékhoz hordozba könnyebb lenne ki berakni :)

2019. márc. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!