Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok mondani olyan kötözés...

Tudnátok mondani olyan kötözési technikát rugalmas kendő esetében, amit előre meg lehet kötni, és újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés
Vettem egy lupilu rugalmas kendőt, és én a kívül zsebes technikát néztem ki, mert hogy azzal látszik a kendő mintája is, de az van írva a tájékoztatóban, hogy azt csak akkor lehet alkalmazni, ha a baba már tartja magát... Esetleg videót, linket tudtok küldeni?

2019. márc. 12. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam! Liliputi rugalmas kendőről lenne szó! 😊
2019. márc. 12. 14:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Facebook: Hordozz szabadon, kérdezz bátran csoport.

Lépj be, és biztosan segítenek. Több hordozási tanácsadó is van. Nekem 5-10 perc alatt jött mindig válasz.

2019. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van ilyen kötés, az, amit Te is írtál, de azt tudnod kell, hogy amit előre megkötsz, az természetéből adódóan nem képes tökéletesen a babára idomulni, vagy egy csöppet laza lezs, vagy egy csöppet szoros.


Áthidaló megoldás, hogy használod az előre megkötést, így ha ki-be teszed a babát mondjuk autóból ki-be szállásnál vagy szoptatáskor, akkor nem kell mindig elölről kezdened mindent, de ha a baba bekerült a kendőbe, akkor kibontod a csomót és kis igazításokat végzel a kötésen.


Másrészt a kívül zsebes kötésnél sokkal inkább ajánlott ugyanennek a kötésnek a belül zsebes változata. Igaz, hogy a kendő mintája így nem látszik, viszont a babának anatómiailag jobb.


Videó például: https://www.youtube.com/watch?v=P6lbnt4zexs

2019. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy a belül zsebes lesz a jó megoldás, csak olyan szép a kendő mintája, mutogatni való... 😉 de nyilván az a legfontosabb, mi a jó a babának!! Köszönöm szépen! 😊
2019. márc. 13. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!