Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kényelmes autós ülést keresek...

Kényelmes autós ülést keresek illetve tanácsokat utazáshoz?

Figyelt kérdés

Kisfiam utazás szempontjából elég problémásnak számít, ugyanis ahogy elindul az autó addig, amíg megállunk folyamatosan sír, csak akkor nyugszik ha cicin van, azt meg autópályán pl nem szívesen csinálom, hogy kiveszem, felénk elég sok román vezető van, és nem a legbiztonságosabb ugye..

Eddig a 3in1 babakocsi hordozójában volt, de lehet az a problémaproblém hogy esetleg nem kényelmes?


Nekem gyerekkoromban volt "utazós" betegségem, arra gondoltam lehet azt örökölte, tényleg 20 percnél tovább nem bírja szegény :(


Most készülünk egy 3 órás autó útra, szóval tanácsokat kérnék olyantól akinek hasonlóan nem bírja a gyermeke az utazást


Illetve valami igazán kényelmes autó ülést 8 kgos gyerekem számára!


Köszönöm a segítséget!



2019. máj. 22. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs jobb tanacsom, minthogy hozza kell szoktatni. Eloszor rovidebb utakat, aztan hosszabbakat.

Vagy esetleg enekelni neki ut kozben. Vagy akkor indulni, amikor aludni szokott es jo esellyel elalszik.

2019. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni babafigyelő tükröt, amit a hátsó ülések középső fejtámlájára lehet szerelni, visszapillantóból így jól lehet szemmeltartani a babát.


Ami viszont még szuperebb, hogy így a baba is telibe lát mindent, ami elől történik, autókat, forgalmat. Kislányom imádja benne figyelni az utat. Csak elég nagy legyen, nekem olyan 20*30cm körüli.


Hátha beválik nálatok is.


Semmi esetre se vedd ki cicizni, akkor már inkább cumival próbálkozz!

2019. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a tükröt beszerzem.

Próbálkozunk, játékok mindig bekészítve, mese is van bekészítve, de ilyenkor aztán bármit csinálhatok :(

Cumit kiköpi, cumisüveget is, pedig gondoltam rá hogy anyatejet kap üvegbe, hátha, de nem, semmi, csak nyűglődik, tekereg az ülésbe, látszik hogy jönne ki onnan...


Lehet úgy fogjuk időzíteni hogy aludjon útközben..


És ti milyen ülést használtok?

2019. máj. 22. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még a 3in1 autós hordozóját, most készülünk váltani, úgyhogy nem tudok mit ajánlani. Vagyis annyit, hogy én kiszedtem a sport részben lévő extra "bélést", és beleraktam a hordozóba. Volt benne eredetileg egy jó szűkítő, de azt már kinőtte, anélkül meg szerintem kemény lenne.
2019. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elsősorban ADAC tesztek alapján döntöttem, most egy 0-18-as Römerben utazik de már megvettem neki egy Maxi Cosit, mert jön a kistesó.

Először kölcsön babahordozóban utazott de az nem tűnt kényelmesnek (állítólag pl. a Bebettohoz adott hordozók is kényelmetlenek, szűkek, lehet azzal van a baj), illetve a rendes ülés jóval magasabban van, így kilát. fokozatokban dönthető, ha ülni akart ült, de fektetni is lehet. A 15-36-osnál is szempont volt a dönthetőség, sokat alszik.

Kicsinek mindig mellette ültem, könyvet vittem, játékot, zenét hallgattunk, mesét néztünk telefonon, evett, ivott, de hosszú utakon általában elaludt, most is odafigyelünk, hogy alvásidőben menjünk és elég fáradt legyen.

2019. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!