Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy hónapos baba mennyi időt...

Egy hónapos baba mennyi időt tölhet, vagy maximum mennyi időt töltsön (naponta) az autós babahordozóban?

Figyelt kérdés

Olyan hordozónk van, ami rácsatolható a babakocsi vázára. Mivel a babám nagyon hasfájós utálja a mózest, hiszen vízszintesen van és nem tudnan kijönni a böfik, esetleges bukások a

mózes használata közben. Ő olyan baba, akit 30-40 percig büfizetetek, de utána is bőven jönnek még dolgok. Ergo ha átbüfizetetném egyik etetésből a másikra csak akkor nem sírna, mert nagyon bántják ezek a bent ragadt szelek. Viszont a hordozóban jól érzi magát, és el is alszik, hiszen picit meg van döntve, így könnyen kijönnek az esetleges mindenféle dolgok. Mivel hasfájás miatt keveset alszik napkőzben ez egy jó alternatíva lenne, 1-1,5 órára. Persze tudom, hogy alapvetően meg mégsem jó :-( Mit gondoltok? Van valakinek hasonló tapasztalata?



2019. márc. 11. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi idős? Egyébként szerintem semmi baja nem lesz. Esetleg nekem ajánlották annó hogy ha kisebb mint 1-2 hós akkor a hordozó mélyedésébe tegyél el össze hajtott textil pelust vagy akármit. Ha attól idősebb biztos semmi baja sem lesz :)
2019. márc. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-1,5 óra nem sok alapvetően. De napi szinten lehet hogy mégis az. Ha nincs nagy testvér, vagy egyéb halaszthatatlan teendő, akkor inkább altasd magadon egy fotelban ülve.

Az én babám extrém hasfajós volt. Gyakorlatilag egész nap rajtam aludt picinek. Nyilván az ösztöne is ezt diktálta meg a hasának is ez volt jó. Hosszú órákat töltöttem vele a fotelban, de jó volt mert ilyenkor nem fájt annyira a hasa és nyugodtan tudott aludni. Én meg közben megneztem egy filmet vagy olvasgattam.


Most 4 hónapos, és már abszolút nem igényli ezt. Azt igen, hogy rajtam vagy az apján alhasson el. De ha már elaludt akkor letehető. De én még most is naponta egyszer hagyom hogy rajtam aludjon, mert nagyon élvezem ezeket az összebújásokat.


Egyébként sokan a hordozókendőt javasolják, hogy nagyon beválik. Mert akkor te is tudod végezni a dolgot és a babának is jó, mert ott vagy és nagyokat tud aludni benne.

2019. márc. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat💞 1 hónapos múlt! Hordozó kendôm is van és szereti, aranyosan elvan benne. Csak a napi egyszeri levegőztetést gondoltam ebben. Van benne amúgy újszülött szűkítő és gerinc kiemelő, de persze tudom, hogy mózes lenne a jobb.. a hason alvást most szereti ő is😊
2019. márc. 11. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!