Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babaülést vegyek? Mi a...

Milyen babaülést vegyek? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Az első babámat várom és megmondom őszintén, rendesen eltévedtem a gyerek cuccok erdelyében. Szóval az biztos, hogy az autónk isofixes, de nem igazán értem, hogy ha veszek egy három az egyben babakocsit amin szintén van hordozó rész is, akkor külön vennem kell egy isofixes hordozó szettet is, vagy pedig be tudom tenni valahogy a babakocsi hordozó részét, nem isofixes formában? Gondolom most ez egy kicsi hülyeségnek hangzik annak aki ért hozzá, de jelenleg nekem ez magas. Köszönöm a segítséget.

2019. máj. 26. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Külön isofix talp a gyereküléshez akkor jó, ha ki-be pakolod a gyereket hordozóval együtt és babakocsira is ráteszed az ülését.

Nem kell az öves bekötéssel bíbelődni.

Nekem nem volt fontos sosem, a hamarosan érkező babám inkább kap egy kényelmes mózest és utazik a tesótól örökölt 0-18-as ülésben. Hosszasan nem kényelmes és egészséges hordozóban utazni, a babakocsira nem nagyon tenném rá úgysem.

2019. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy pont ezen nem szabad spórolni! (az "olcsót" válaszra reflektálva)


Ugyanis tényleg elég rosszkor rossz helyen lenni, és függetlenül attól, hogy nem te vagy a vétkes fél, simán a gyereked életébe kerülhet egy kisebb baleset is, he olyan a hordozó, amilyen... Érdemes végignézni az ADAC teszteket, és nem az ilyen Tescos, noname ülésekre beruházni.

2019. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!