Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés

Magyarinda Klasszik csatos hordozó - vélemények?

11 hónapos kislányomnak keresek csatos hordozót. Utánanéztem sok márkának, és elmentem egy hordozóklubba is kipróbálni párat. Mindent összevetve a Magyarinda Klasszik hordozója volt a legszimpatikusabb. Fel is próbáltuk a kislányommal, kényelmes volt, látszólag neki is.

Viszont mivel elég drága, a vásárlás előtt szeretnék minél több véleményt olvasni róla - akinek volt ilyen, megírná, mennyire volt elégedett? Volt vele valami problémátok? Meddig tudtátok használni?

Köszönöm előre is!

jún. 4. 22:55  Privát üzenet  

A válaszok

Nagyon jó hordozó, én csak anya vagyok, de a klubbot gondolom hordozasi tanacsado tartotta, tőle sok tapasztalatot kerdezhetsz, biztos vannak visszajelzések ha kolcsonozheto hordozó.

Semmi probléma nem volt vele. Meg használatban van, 20 hónapos a fiam, mostanában ritkán kerül elő.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 5. 06:49 Privát üzenet
5 hónapos babával mi szeretjük.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 5. 08:59 Privát üzenet
Mit szólnál az óriàshoz? 14 hósnak azt vettem, sokkal tovább kihasználható, nagyon szeretjük. Ebben a korban már csak azt venném (így is tettem).

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 5. 13:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gremese vagy Magyarinda szimpla csatos hordozó a jobb?
Melyik hordozó a legjobb? Babybjörn, Manduca, csatos mei tai, ergo baby. Liliputi vagy Magyarinda?
Hány hónapos kortól raknátok bele a babát? (link)
Van-e lényeges különbség a Liliputi csatos hordozó és a Magyarinda között?
Liliputi vagy Magyarinda csatos hordozó? Aki mindkettőt ismeri, adjon tanácsot legyen kedves, melyik jobb minőségű, kényelmesebb, praktikusabb?
Mi szól a magyarinda csatos hordozó mellett és ellen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!