Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nem tudja megmondani valaki...

Nem tudja megmondani valaki hogy a Zalaegerszegi plázában található Auchan-ben vannak-e baba ruhák?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
eltaláltad, nem tudnám
2019. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem hipermarket, hanem csak szupermarket, így nem tartom valószínűnek. Van baba részleg, de ott csak pelenka, törlőkendő és egyéb apróságok (cumi, kisebb játékok, hőmérő, fésű, stb.) vannak. Ha ráér holnapig, akkor megnézem.
2019. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is az a sejtésem hogy nem de ha mégis akkor benéznénk ha arra járunk.

Ha holnap meg tudnád írni azt nagyon megköszönném

2019. aug. 18. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ruha nincs :)

MEg vevő se nagyon...

2019. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs sajnos!

Én is megnéztem, mikor megnyílt.

2019. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nincs ruha sajnos. Vásárló viszont most volt. Nem volt tömeg, de nem is kongott az ürességtől
2019. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. aug. 20. 05:43
 8/8 anonim válasza:
Az auchanban nincs, viszont a felső emeleten ott van a pepco, ott tök aranyos és olcsó babaruhák vannak.
2019. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!