Zara baba ruha?

Figyelt kérdés
5eves a fiam, akkor h&m és tescoban vettük neki általában a ruhákat. Egyre több helyen olvasom, hogy a h&m egyre rosszabb minőségű. Ez igaz? Ennyit változott? A fiamnak mondjuk a sok ruha onnan van azóta is, az teljesen jó. Viszont kismama vagyok, és lassan el kéne kezdeni vásárolni. A Zara babaruharol mi a véleményetek?
2019. máj. 22. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Zarat sajnos nem ismerem, de ajánlom a c&a-s rucikat, főleg a biopamut dolgokat.
2019. máj. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem szeretem a Zarat a szabasa miatt, vekony gyerekekre jo lehet, az en fiam atlagos/erosebb testalkat...
2019. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én a ruhák 90 százalékát a Zarában vettem, nekünk bevált, nagyon szeretem, és amikor kinőtte, mindig jól el tudtam adni csomagban ( külföld).
2019. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt látom a h&m-esen,hogy egyre silányabb minőség.

A c&a valóban jó minőségű,nincs elszabva és szépek,de főleg lányokra valók. Sokat vásároltam itt.

A zarát nagyon szeretjük,szépek,csinosak és kisfiúra is klassz ruhák vannak.


Kislány után mi most kisfiút várunk és én is a zarából szereztem/fogok beszerezni ruhákat (+c&a) az előbbiek miatt. Plussz én az f&f-es ruhákat is szeretem,bár az bővebb fazonú mint a zara.


Ja,és a zara honlapján tudsz kis méretrket vásárolni,mert boltban általában csak 74-től van.


Remélem tudtam segíteni :)

2019. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) ment a zöld mindenkinek.
2019. máj. 23. 06:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is romlik a H&M minősége.

Nekünk sok Zara ruhánk volt, viszont nagyon fura szabása van egyes ruháknak.. illetve nekünk a minták sokszor lejöttek mosásnál már az elején... és nem olcsó darabok.


F&F-et szeretem.

2019. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!