Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

Zara baba ruha?

5eves a fiam, akkor h&m és tescoban vettük neki általában a ruhákat. Egyre több helyen olvasom, hogy a h&m egyre rosszabb minőségű. Ez igaz? Ennyit változott? A fiamnak mondjuk a sok ruha onnan van azóta is, az teljesen jó. Viszont kismama vagyok, és lassan el kéne kezdeni vásárolni. A Zara babaruharol mi a véleményetek?

máj. 22. 07:35  Privát üzenet  

A válaszok
Zarat sajnos nem ismerem, de ajánlom a c&a-s rucikat, főleg a biopamut dolgokat.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 22. 07:53 Privát üzenet
Nem szeretem a Zarat a szabasa miatt, vekony gyerekekre jo lehet, az en fiam atlagos/erosebb testalkat...

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 22. 07:59 Privát üzenet
Én a ruhák 90 százalékát a Zarában vettem, nekünk bevált, nagyon szeretem, és amikor kinőtte, mindig jól el tudtam adni csomagban ( külföld).

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 22. 09:08 Privát üzenet

Én is azt látom a h&m-esen,hogy egyre silányabb minőség.

A c&a valóban jó minőségű,nincs elszabva és szépek,de főleg lányokra valók. Sokat vásároltam itt.

A zarát nagyon szeretjük,szépek,csinosak és kisfiúra is klassz ruhák vannak.

Kislány után mi most kisfiút várunk és én is a zarából szereztem/fogok beszerezni ruhákat (+c&a) az előbbiek miatt. Plussz én az f&f-es ruhákat is szeretem,bár az bővebb fazonú mint a zara.

Ja,és a zara honlapján tudsz kis méretrket vásárolni,mert boltban általában csak 74-től van.

Remélem tudtam segíteni :)

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 22. 09:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) ment a zöld mindenkinek.

# 5/5Időpont máj. 23. 06:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet olyan body-t kapni, aminek több méretre állítható a patentja?
Szerintetek korai 22hetesen kivalogatni a baba ruhakat?
Ki mikor vette meg a babának?
Ki hol-hogyan tárolja a kinőtt baba ruhákat hogy később esetleg a kistesó is tudja használni?
Augusztusi babának milyen ruhákat vegyek?
Áprilisban született babátoknak milyen ruhái voltak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!