26-28-as kiscipők miért fűzősek? Tudom hogy a szülők tudnak cipőfűzőt kötni, de a gyerekeknek nem könnyebb a tépőzáras?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

28-as lábam iskolára lett, óvodás koromban megtanultam cipőt kötni (4évesen)


Szóval nem elrugaszkodott, de ha még fenőtt méretben is van tépőzáras

2019. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekemnek 26 os lába van, 5 éves, csomót már tud, masnit még nem.


Nem célom, hogy könnyű legyen minden körülötte, az a jó, ha próbálkozhat nehezebb dolgokkal, most megmutattam neki a kötést, a csomó ment elsőre, a nyuszifül még nem a 3 próbálkozásból.


Jövőre már biztos képes lesz rá, de lehet, hogy fél év múlva is.


Nem csak fűzőset gyártanak.

2019. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
A fiamnak 27es lába van, 4,5 éves, mindenképp fűzős cipőt akart, én meg azt nem találtam.
2019. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Felénk ebben a méretben jóval gyakoribb a tépőzáras.
2019. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
En a bátyámtól tanultam cipőt kötni. Vagy kiscsoportos vagy középsős voltam. Már nem emlékszem. De arra igen, hogy rém büszke voltam magamra. És ha én voltam 3-4 akkor ő 6-7 evés. Néha a mai szülők lebecsülik a gyerekek képességeit. 😊
2019. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak böven tépözárasok is.
2019. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem.. Legyen ilyen is, olyan is. 3,5 eves a fiam es 29es lába van🙄 oke, hogy tanulja meg a gyerek, de ehhez még nagyon ügyetlen..
2019. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a legtöbb gyerek már ügyesen köt csomót, de hogy az oviban a gyors átöltözéskor nem akarnak masnival bajlódni az biztos. Az ovónők meg pláne nem.
2019. szept. 3. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfiam nagy lábon él, most kap 25ös DD step cipőket, abból van még bőven tépőzáras modell.
2019. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!