Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti hogy öltöztetitek 1 éves...

Ti hogy öltöztetitek 1 éves gyereketeket ebben az össze vissza időben?

Figyelt kérdés

Ma nem pl meleg is volt de azért többször volt hűvös szél is. Hosszú nadrág volt rajta, hosszúújjú felső és egy melegebb mellény a fején pedig egy vékony sapi mert biciklivel mentünk.

Ez így jó? Láttam másik babákat, egyik téli kabátban és sapkában volt másik pedig csak egy felső volt és egy nadrág.

Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy jó.


2019. szept. 21. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
15 hónapos: félcipő / (gumi)csizma, farmer, body, pulóver, vékony széldzseki, vékony sapi. A babakocsin pedig már fent van a lábzsák.
2019. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ma egész napos szabadtéri programon voltunk.

Reggel 10 fok volt, du 20, estére 13-14


Harisnya, body őszi overál sapka


Majd harisnyára kapott nadrágot, egy pulcsit,



Később pulcsi le. Harisnya maradt,

Mert sokszor leült. Mellény fel időnként...


Este eljöttünk az overál előtt


Igen, egy táska ruha volt nálam.

De meg a váltás body is kellett, leöntötte magát.


( jó, hogy kocsival mentünk)

2019. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Cipő, zokni, vastagabb nadrág, rövid body, vékony pulcsi, kapucnis pulcsi, kendő. Ez volt ma kint rajta.
2019. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos a kislányom; rétegesen öltöztetem ebben az időben, hogy könnyen le is tudjak róla venni ruhát, ha a napon melege lenne, meg rá is tudjak adni, ha hűvösebbre fordulna az idő.

Ma pl. ez volt rajta:

Rövid ujjú body; vékony, hosszú ujjú póló; kötött kardigán; pufi mellény; farmer nadrág; közepesen vastag zokni; átmeneti cipő.

Napon csak a hosszú ujjú pólóig öltöztettem, délután már a kardigán is rajta volt, kb. 6 órától már a mellény is, ahogy hűlt le a levegő. Kb. 2-től, fél 7-ig voltunk ma kint, és a kint is altattam, akkor egy pléddel takartam be plusszban.

2019. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vékony siltes sapi a fején, rövidujjú body+vékony, hosszúujjú felső+softshell dzseki, szabadidőnadrág, vékony zokni sportcipő. Reggel voltunk kint, meg estefelé, délben a melegebb időben aludt. Attól is függ fázós - e, az én gyerekeim mindig fáznak. Szerintem jól öltöztetted, inkább rétegesen jó ilyenkor.
2019. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!